Opony na lato - takiej promocji jeszcze nie było. Wymień opony i odbierz dofinansowanie na paliwo!

Opony na lato - takiej promocji jeszcze nie było. Wymień opony i odbierz dofinansowanie na paliwo!

Kolejny podatek na paliwo w Polsce będzie zniesiony?

Podaj dalej

Wydaje się, że zimowa aura na dobre już odpuściła, choć do nadejścia wiosny z krwi i kości wciąż jeszcze daleka droga. Mimo to, to świetny moment na to, aby wymienić opony na letnie w naszych samochodach. Dodatkowo, korzystając z tej promocji, możemy odebrać duże dofinansowanie na paliwo. Jak to zrobić? Sprawdź szczegóły TUTAJ. 

Wymień opony, zatankuj paliwo

Opony to jeden z najważniejszych elementów naszego samochodu. Przede wszystkim jest jedynym, który łączy nasze auto z nawierzchnią. Dlatego jest tak ważne dla naszego bezpieczeństwa, aby utrzymywać opony w jak najlepszym stanie. Równie ważne jest założenie odpowiednich opon. 

Wystarczy szybkie spojrzenie na prognozy pogody na majówkę. Nie mamy niestety dobrych wieści i w wielu rejonach polski będzie deszczowo. W takich warunkach opony zimowe nie będą spisywać się najlepiej, dlatego jeśli jeszcze nie wymieniłeś ogumienia na letnie, to najlepszy moment. Tym bardziej, że można wziąć teraz duże dofinansowanie na paliwo. Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj. 

Polski bon na paliwo już jest!
fot. freepik.com – demanna

Portal Oponeo prowadzi kampanię, w której zawarte są trzy rodzaje ogumienia francuskiej firmy Michelin. Promocją objęte są opony: Primacy 4+, Pilot Sport 5 oraz CrossClimate 2. Pierwsze z nich to najbardziej „tradycyjne” opony letnie przeznaczone dla kierowców ceniących sobie trwałość.

Opony całoroczne oszczędzą twój czas i pieniądze 

Pilot Sport 5 to z kolei następca popularnej „czwórki” – opona, którą zna każdy entuzjasta sportowej jazdy. Nowe ogumienie jest jeszcze lepsze na mokrej nawierzchni. Do tego opony te wyglądają świetnie i poprawią nie tylko właściwości jezdne, ale również prezencję każdego samochodu. 

diesel benzyna cena paliwa
fot. freepik.com

Ostatnimi oponami, za które możemy otrzymać bon na paliwo, są CrossClimate 2. To z kolei następca rewolucyjnej CrossClimate, która jest oponą całoroczną (nie mylić z wielosezonowymi!). Dzięki wysokim osiągom w zakresie hamowania i przyczepności na śniegu, najlepszym osiągom hamowania na suchej nawierzchni i znakomitym osiągom na mokrej nawierzchni i śniegu przy dopuszczalnym poziomie zużycia opona zapewnia większe bezpieczeństwo i oszczędność paliwa w porównaniu do swojej bestsellerowej poprzedniczki. 

Koniec z sezonową zmianą opon. Czuj się pewnie, nie daj się zaskoczyć warunkom atmosferycznym i oszczędzaj czas z tą oponą całoroczną.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News