Ogromne zmiany w Google Maps! Nowa funkcjonalność wreszcie dla wszystkich - jak ją włączyć?

Google nieustannie pracuje nad udoskonalaniem obsługi Google Maps na wszystkich platformach. Uwielbiana przez użytkowników funkcjonalność w końcu trafiła na wszystkie telefony. Najnowsza aktualizacja przynosi dobre wieści dla użytkowników Apple. 

Ogromne zmiany w Google Maps! Nowa funkcjonalność wreszcie dla wszystkich – jak ją włączyć?
Podaj dalej

Tryb ciemny w Google Maps dla wszystkich

Google Maps inwigiluje

Najnowsza aktualizacja Google Maps, która pojawiła się w App Store, umożliwia pełny tryb ciemny dla wszystkich użytkowników aplikacji na iPhone. Innymi słowy – jeśli chcesz korzystać z Google Maps w trybie ciemnym, zaktualizuj aplikację do wersji 5,83, która właśnie pojawiła się w App Store. 

Jak zwykle Google nie udostępniło szczegółowego dziennika zmian, aby poinformować nas o nowościach. Ale wiemy już, że 5.83 wprowadza coś dużego. 

Mówiąc dokładniej, to wersja kończąca wdrażanie trybu ciemnego na urządzeniach z systemem iOS. Oznacza to, że wreszcie będziesz mógł włączyć en styl wizualny na absolutnie wszystkich iPhone’ach. Wcześniej tryb ciemny dostępny był tylko dla niektórych użytkowników. Dzięki zakończonemu wdrożeniu, teraz dostępny będzie dla wszystkich. 

google-maps-tryb-ciemny

iPhone bardziej dopasowany

Co więcej, Google Maps staje się coraz bardziej dopracowane pod systemy operacyjne iOS. Jeśli zaktualizowałeś swój najnowszy system Apple, z pewnością wiesz o czym mówimy. Do tego czasu mapy nie działały idealnie na iOS 15 z powodu różnych problemów z aktualizacją mobilnego systemu operacyjnego. Użytkownicy napotykali różne problemy – od utraty sygnału GPS, po nagłe awarie aplikacji.

Wszystkie te problemy zostały rozwiązane w najnowszych aktualizacjach iOS i Google Maps. Teraz aplikacja powinna być w pełni obsługiwana przez najnowszą wersję mobilnego systemu operacyjnego Apple.

Przeczytaj również