Nissan zmienia swoje logo po 20 latach! Japońska firma wysyła jasny sygnał całemu światu

Nissan zmienia swoje logo po 20 latach! Japońska firma wysyła jasny sygnał całemu światu

Podaj dalej

Nissan nie odświeżał ani nie zmieniał swojego logo od ponad 20 lat, więc zmiana która nadeszła w 2020 roku, jest dość ekscytująca. Nowe logo powiązane jest z nadejściem zupełnie nowego elektrycznego crossovera Nissan Ariya. 

Elektryczna przyszłość Nissana

nissan-ariya

Oznacza to nowe światło nie tylko dla Nissana jakiego znamy dziś, ale także dla przyszłości samochodów elektrycznych japońskiej firmy.

Jak widzimy na zdjęciach poniżej, logo zasadniczo jest bardzo podobne, ale ma kilka różnic. Kontur jest grubszy, aby zapewnić wyraźne wrażenia po jego zapaleniu się. Tak, tak, logo zasilane jest 20 diodami LED. 

Mimo to, kiedy nie jest oświetlone, wciąż musi wyglądać dobrze. Właśnie dlatego Nissan zdecydował się na wrażenie dwuwymiarowe. 

Przyjazne i wyrafinowane

nissan-logo-2

Według Nissana, ogólny efekt przeprojektowania to przejście od surowego, przemysłowego charakteru, do wyrafinowanego, znajomego i przyjaznego dla technologii cyfrowych wyglądu. 

Ta rewolucyjna technologia zapewni przyszłość silnikom Diesla. Będą o około 90% czystsze!

Nowe logo Nissana zostanie wprowadzone w życie jeszcze w tym miesiącu. Dotyczy to zarówno formy cyfrowej, jak i fizycznej w całej gamie modeli. Zobaczymy je więc na wszystkich nowych samochodach, w mediach społecznościowych i reklamach. Uwaga! Podświetlane logo diodami LED będzie zarezerwowane tylko dla samochodów elektrycznych takich jak Ariya.

nissan-logo-led

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News