Niemcy wskazali najbardziej niezawodnego SUV-a. Kosztuje zaledwie 25 tys. zł i ma tylko jedną wadę [ZDJĘCIA]

Niemcy wskazali najbardziej niezawodnego SUV-a. Kosztuje zaledwie 25 tys. zł i ma tylko jedną wadę [ZDJĘCIA]

honda-crv-suv-niezawodny

Podaj dalej

Dziś wydaje się, że kupno niezawodnego, taniego samochodu w nadwoziu typu SUV graniczy z cudem. Na szczęście z pomocą przychodzą Niemcy ze swoimi danymi dotyczącymi przeglądów technicznych. Wynika z nich, że jeden SUV jest wyjątkowo atrakcyjny na rynku wtórnym. Szukasz dużego, praktycznego samochodu, który nie będzie jeżdżącą skarbonką? 

Ten SUV to prawdziwa okazja

honda-crv-suv-niezawodny-
fot. Honda

Większość z nas nie kupuje nowych samochodów. Starsze auta mają mnóstwo zalet w porównaniu do czegoś z salonu – przede wszystkim są dużo, dużo tańsze. Wśród aut z ostatniej dekady można znaleźć naprawdę wiele ciekawych pozycji. Jeśli chcesz kupić auto w nadwoziu typu SUV, jeden z samochodów wyróżnia się na tle innych. 

Oczywiście, SUV nie będzie pachniał nowością, ale z danych niemieckich MOT wynika, że jest najbardziej niezawodny, najtańszy, a jednocześnie praktyczny. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem używki, a przy okazji nie chcesz kupować czegoś starszego niż średnia (ok. 15 lat), ten SUV będzie dobrym wyborem. 

honda-crv-suv-niezawodny-
fot. Honda

Niska cena i wysoka jakość

Honda CR-V jest przestronnym, niezawodnym, wysokiej jakości trwałym SUV-em. Niemieccy inspektorzy byli pod ogromnym wrażeniem wykrytych wad w wersji RE5 budowanej w latach 2006-2012. Najtańsze egzemplarze można kupić już za około 18-19 tysięcy złotych. Jeśli jednak będziesz chciał znaleźć lepszy egzemplarz, z mniejszym przebiegiem, powinieneś liczyć koszt około 25 tysięcy złotych. 

Ten SUV ma tak naprawdę tylko jedną wadę – brakuje mu prestiżu. Dla wielu kierowców nie będzie ona jednak zbyt ważna, bo Honda nadrabia porządnym wykończeniem. Do tego, jeśli najbardziej istotna jest dla ciebie niezawodność i praktyczność, nie znajdziesz w tej cenie niczego lepszego. 

honda-crv-suv-niezawodny-4
fot. Honda

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News