Need For Speed: Hot Pursuit Remastered. Poznaliśmy polskie ceny najnowszej gry NFS. Są bardzo kuszące! [TRAILER]

Need For Speed: Hot Pursuit Remastered. Poznaliśmy polskie ceny najnowszej gry NFS. Są bardzo kuszące! [TRAILER]

Podaj dalej

Stęskniliście się za kultowym Need For Speed: Hot Pursuit? Mamy dla was dobre wieści. Już na początku listopada na półki sklepowe trafi pachnący nowością remaster. Gra będzie zawierać całą zawartość, która zaskarbiła sobie wielu fanów, a gracze dostaną jeszcze większe możliwości. Poznaliśmy również polskie, bardzo kuszące ceny najnowszej gry. 

Need Ford Speed wraca do korzeni

Need-for-Speed-Hot-Pursuit-1-696x391

W mediach społecznościowych Need Ford Speed od pewnego czasu pojawiał się numer 510. Okazuje się, że to policyjny kod radiowy dla pojazdów przekraczających prędkość, lub uprawiających nielegalne wyścigi. Ta trzycyfrowa liczba wskazywała na zremasterowaną wersję Need Ford Speed: Hot Pursuit. 

5 października – piątego dnia, dziesiątego miesiąca (510) roku, fani NFS otrzymali fantastyczne informacje. Studio Criterion opracowało ponowne uruchomienie słynnego tytułu. Gra będzie zawierać całą zawartość z oryginału.

Need Ford Speed: Hot Pursuit Remastered będzie dostępne na PC, Xbox One i Playstation 4 począwszy od 6 listopada. Użytkownicy Nintendo Switch będą musieli poczekać do 13 listopada, aby zasiąść za wirtualną kierownicą. Na szczęście, odświeżona wersja gry, będzie zawierała międzyplatformowych tryb multiplayer. Dzięki temu będziesz mógł zmierzyć się z każdym swoim kumplem. 

Świetna grafika NFS: Hot Pursuit Remastered

Nowy tytuł będzie charakteryzował się znacznie lepszą wiernością wizualną, niż jego 10-letni poprzednik. Użytkownicy PS4, XOne i Nintendo będą mogli korzystać z gry w rozdzielczości 1080p przy 30 klatkach na sekundę, podczas gdy gracze PS4 Pro i XOne X mogą brać między trybem wydajnościowym 1080p 60 kl./s lub trybem wierności 4K 30 kl/s.

Trochę inaczej sytuacja wygląda w przypadku graczy pecetowych. Oni będą ograniczeni do 60 klatek na sekundę, niezależnie do wybranej rozdzielczości. Studio Criterion poinformowało, że ma to zapewnić równe szanse dla gry multiplayer na różnych platformach.

Tytuł będzie zawierał wszystkie DLC, które zostały wydane do gry, wraz z oryginalną grą. Pozostała również sieć społecznościowa Autolog z pierwszej gry, dzięki której możesz mieć oko na swoich znajomych i rywalizować o prawo do przechwałek na ulicach Seacrest County. 

Polskie ceny

Gra stworzona przez należące do EA studio Criterion będzie kosztować 179,99 zł (Xbox) i 169 zł (PS4). 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News