Kierowco, na tym paliwie przejedziesz nawet 100 kilometrów więcej! Dziś jest w mega promocji

Kierowco, na tym paliwie przejedziesz nawet 100 kilometrów więcej! Dziś jest w mega promocji

vat akcyza diesel benzyna

Podaj dalej

Choć okres wakacyjny powoli dobiega końca, paliwo wciąż jest bardzo drogie. Na całe szczęście stacje benzynowe przygotowują dla swoich klientów liczne promocje, dzięki którym możemy zatankować dużo taniej. To paliwo jest dziś w mega promocji. Sprawdź szczegóły – TUTAJ. 

Tańsze i lepsze paliwo – sprawdź

shell-paliwo-benzyna-tania

Wielu kierowców wciąż nie przykłada specjalnej uwagi do tego, gdzie i kiedy tankują swoje samochody. To duży błąd, bo odpowiednio planując wizyty na stacjach benzynowych, możemy zaoszczędzić w skali miesiąca naprawdę duże pieniądze. A korzyści odczuje także Wasz silnik. 

Paliwo Shell V-Power 95 w każdy wtorek możemy bowiem zatankować w cenie regularnego Shell FuelSave 95. Benzyna z oznaczeniem „V-Power” pomoże nam zwiększyć wydajność spalania naszych samochodów, nawet bez stosowania technik eco drivingu, do których tak czy siak Was zachęcamy.

Stosowanie paliwa Shell V-Power to podwójna korzyść. Nie dość, że każdy przejechany kilometr, ze względu na mniejsze spalanie, będzie kosztował nas mniej, to zadbamy także o stan naszego silnika. 

ferrari-paliwo-diesel

Twój silnik Ci za to podziękuje

Paliwo z rodziny Shell V-Power jest opracowywane i testowane wspólnie z największymi markami w świecie sportów motorowych. Nie bez powodu to właśnie na tym paliwie jeżdżą samochody Formuły 1 ze stajni Scuderia Ferrari, czy wyścigowe auta BMW M Motorsport. 

Jakie zatem dokładnie korzyści poczuje Twój silnik? Przede wszystkim paliwo działa już od pierwszego tankowania, pomagając usuwać nagromadzone w silniku osady, a także zapobiega utracie mocy. Pomaga też chronić silnik przed powstawaniem nowych osadów i wpływa na zmniejszenie tarcia w silniku. To właśnie dlatego Wasz samochód będzie spalał mniej – energia do napędzania pojazdu wykorzystywana jest bardziej efektywnie.

shell-paliwo-v-power

O jakości i efektach tego paliwa najlepiej świadczy fakt, że już co trzeci klient stacji benzynowych Shell sięga po paliwo Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel, które jest z kolei przeceniane w każdy czwartek. Warto zatem o tym pamiętać i tak planować tankowanie, aby odwiedzać stacje Shell właśnie w te dni.  

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News