Moc prezentów na stacjach. Zatankuj paliwo i wyjedź z fajnym gratisem

Moc prezentów na stacjach. Zatankuj paliwo i wyjedź z fajnym gratisem

shell-paliwo-ferrari-promocja-kolekcja

Podaj dalej

Tegoroczne święta będą szczególne dla fanów sportów motorowych i marki Ferrari. Wszystko za sprawą „Mistrzowskiej Kolekcji Ferrari” na stacjach Shell. Tankując paliwo lub kupując zestaw, zbieramy naklejki i odbieramy zdalnie sterowany model. Wśród nich znajdziemy m. in. zwycięski Ferrari 488 GTE AF Corse.

Kierowcy tankujący paliwo chętnie korzystają z licznych promocji przygotowanych przez stacje paliw. Programy lojalnościowe pozwalają często na uzyskanie atrakcyjnych gratisów, a stacja Shell Polska przygotowała w tym roku dla swoich kierowców wyjątkową kolekcję.

„Mistrzowska Kolekcja Ferrari”

Mistrzowska kolekcja Ferrari na stacjach Shell

W skład kolekcji Ferrari wchodzą aż cztery zdalnie sterowane modele. To FXX-K EVO, 488 GTE AF Corse, SF1000 Tuscan GP i 488 Challenge Evo. Jeśli nie masz pomysłu na prezent, albo chcesz zrobić go sobie sam, tankuj paliwo na stacjach Shell i zbieraj naklejki!

Jeśli lubisz wyścigi, jednym z modeli po który warto sięgnąć jest Ferrari 488 GTE AF Corse #51 2019. To samochód najnowszej generacji, który w barwach zespołu AF Corse wydał rozgrywkę w klasie LM GTE podczas prestiżowego, 24-godzinnego wyścigu Le Mans w 2019 roku.

Wyścig na Circuit de la Sarthe to jeden z najbardziej ekstremalnych testów dla samochodu, technologii i człowieka. 24 godziny ścigania non stop można teraz przenieść na ekrany swoich smartfonów. Tak, tak – to właśnie twój telefon stanie się kontrolerem dla tego zdalnie sterowanego samochodu.

Jak go zdobyć?

Wystarczy tankować paliwo na stacjach Shell i zbierać naklejki. 4 naklejki upoważniają do odbioru modelu Ferrari w promocyjnej cenie. 49,99 zł lub symboliczną 1 zł i 3700 pkt Shell Club Smart.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News