Maszynka do golenia od Bugatti. Przenosi golenie w "zupełnie inny wymiar" - także cenowy!

Maszynka do golenia od Bugatti. Przenosi golenie w "zupełnie inny wymiar" - także cenowy!

bugatti-maszynka-gilette

Podaj dalej

W ostatnich tygodniach Bugatti ogłosiło kilka nowych partnerstw, a dziś potwierdziło kolejne – z firmą Gilette. Tak, tą od maszynek do golenia. Wspólnie umieszczą swoje nazwy na podgrzewanej maszynce do golenia, która popycha ją w „inny wymiar”. 

Luksusowa maszynka do golenia

bugatti-maszynka-gilette

Maszynka do golenia wykończona jest kolorem Agile Bleu, niegdyś słynnym francuskim kolorze wyścigowym. Teraz możemy znaleźć go na nowoczesnych autach firmy, takich jak Chiron Pur Sport. 

Rękojeść posiada emblemat „Macaron” Bugatti i jest wykonana z najwyższej jakości aluminium cynkowego. W projekcie uwzględniono również inne materiały, takie jak anodowane aluminium i tytan. Są one odniesieniem do zastosowania przez francuskiego producenta lekkich materiałów w swoich samochodach. 

– Bugatti uosabia pasję do perfekcji, oprócz osiągów, rewolucyjnego wzornictwa i niezrównanej jakości, Gillete Labs podziela te same wartości – powiedział Wiebke Stahl, dyrektor zarządzający Bugatti International. 

Perfekcyjna jakość

bugatti-maszynka-gilette

– Dlatego cieszymy się, że możemy współpracować z wiodącą na świecie firmą w dziedzinie pielęgnacji. W Bugatti szczycimy się zapewnieniem szczytu luksusowych doświadczeń we wszystkim, co robimy, pozostając wiernym naszej mantrze: „Jeśli porównywalne, to już nie jest Bugatti”. 

Brzytwa posiada pięć ostrzy i technologię Flexdisc, a także krawędź tnącą w polu maszynki do golenia. Ma też pręt ze stali nierdzewnej obok ostrzy, który nagrzewa się po naciśnięciu przycisku. 

Nie jest jasne, ile będzie kosztować maszynka do golenia z edycji specjalnej Bugatti. Ale zestaw startowy bez brandingu kosztuje 200 dolarów (ok. 800 zł). Wersja Bugatti zostanie wprowadzona na wybrane rynki w tym miesiącu. 

bugatti-maszynka-gilette

Przeczytaj również