Ktoś wyrzucił całkiem dobrą klapę bagażnika do Volkswagena Passata B5 na śmietnik. To oburzające!

Ktoś wyrzucił całkiem dobrą klapę bagażnika do Volkswagena Passata B5 na śmietnik. To oburzające!

klapa bagażnika Volkswagen Passat B5

Podaj dalej

Volkswagen Passat B5 to w Polsce samochód kultowy. Wzór do naśladowania, król szos nad Wisłą. Nic więc dziwnego, że na skutek tego zdjęcia opublikowanego na fanpage’u Spotted:Koszalin, w Internecie rozpętała się burza. Wszystko dlatego, że ktoś wyrzucił całkiem dobrą klapę bagażnika do Volkswagena Passata B5… na śmietnik.

klapa bagażnika Volkswagen Passat B5

Handel częściami używanymi to bardzo ważna gałąź motoryzacyjnej gospodarki i niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie kupował używanych części na allegro, olx, czy w ostatnim czasie nawet na Facebooku.

Na zdjęciu widzimy kosz na śmieci, przy którym ktoś zorganizował sobie wysypisko śmieci. Oprócz klapy bagażnika do Passata B5 jest też stare krzesło biurowe i element biurka.

klapa bagażnika Volkswagen Passat B5

Możecie się wstydzić za to, co zrobiliście, Kto słyszał, żeby dobrą klapę od Passata wyrzucać – czytamy w opisie posta. I rzeczywiście, klapa wygląda na całkiem niezłą. Nie tylko wydaje się być w jednym kawałku, ale nie ma na niej nawet śladu rdzy. Dodatkowo szyba jest już przyciemniona, więc nowy właściciel nie musiałby się martwić o ten element tuningu.

Klapa bagażnika do Passata B5 po lifcie to wydatek rzędu 400-500 zł. Tym bardziej nie rozumiemy właściciela, który postanowił pozbyć się jej na śmietnik. Wystarczyło cyknąć ładną fotkę i zawiesić ogłoszenie w Internecie. Chętni znaleźliby się pewnie w parę chwil.

Pozdrawiam śmieciarzy, którzy przy koszu na ulicy Wyszyńskiego stworzyli wysypisko śmieci. Możecie się wstydzić za to co zrobiliście. Kto słyszał, żeby dobrą klapę od Passata wyrzucać. 🙈

Gepostet von Spotted Koszalin am Mittwoch, 6. Mai 2020

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News