Jeden prosty błąd kierowcy Audi doprowadził do TEJ masakry! To wyprzedzanie było tak złe, jak to tylko możliwe

Jeden prosty błąd kierowcy Audi doprowadził do TEJ masakry! To wyprzedzanie było tak złe, jak to tylko możliwe

Podaj dalej

Niecierpliwy kierowca Audi zaliczył spektakularną wpadkę. Jego wyprzedzanie nie poszło tak, jak powinno, a cały manewr zakończył… na dachu. Poważny wypadek czarnego samochodu został uchwycony na kamerach bezpieczeństwa i teraz podbija cały internet. 

Wyprzedzanie – niby takie proste…

wyprzedzanie-audi-potężny-lot-2

Jak widzimy na poniższym nagraniu, ciężarówka z platformą jechała naprawdę wolno. Kierowca Audi postanowił, że ją wyprzedzi. Zazwyczaj nie stanowi to żadnego problemu. To wyprzedzanie nie poszło jednak po jego myśli. Kierowca zahaczył o ciężarówkę, co wzbiło jego samochód w powietrze. 

Wszystko wydarzyło się w ciągu kilku sekund. Strona pasażera Audi uderzyła w tylne koło ciężarówki. To spowodowało podbicie samochodu i wzbicie się w powietrze. 

Wygląda na to, że wypadek wydarzył się przy stosunkowo niskich prędkościach. Mimo to, siły były wystarczające, aby Audi kontynuowało swoje rolowanie. Samochód obrócił się w prawą stronę po tym, jak uderzył w stojącą obok Hondę Civic. 

wyprzedzanie-audi-potężny-lot-2

Kierowca Audi wyleciał w powietrze

Podczas całego tego zdarzenia, po chodniku szedł pieszy. Na szczęście obrócił on głowę i zdołał uciec w bezpieczne miejsce. Gdyby nie to, mogłoby tutaj dość do tragedii. 

Film urywa się wkrótce po wypadku, ale widzimy, że kierowca porusza się wewnątrz pojazdu. Mamy nadzieję, że nic mu się nie stało. Choć nie ma żadnej informacji o jego stanie zdrowia, na miejscu było wystarczająco dużo świadków, aby udzielić ewentualnej pomocy. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News