Kierowco, to paliwo jest dziś tańsze nawet o 30%! Sprawdź, gdzie zatankować swój samochód [LISTA]

Kierowco, to paliwo jest dziś tańsze nawet o 30%! Sprawdź, gdzie zatankować swój samochód [LISTA]

Podaj dalej

Paliwo od dawna nie było tak drogie… Na szczęście stacje benzynowe przyciągają klientów licznymi promocjami, dzięki którym możemy zatankować nasze samochody dużo, dużo taniej. Dziś to paliwo jest przecenione nawet o 30% – SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY TUTAJ. 

Paliwo – zarówno benzyna bezołowiowa, jak i Diesel, osiągają rekordowe wartości. Choć narazie nie mamy co liczyć na obniżki cen paliw, możemy korzystać z licznych promocji, takich jak ta. 

To paliwo dziś dużo taniej – SPRAWDŹ! 

shell-paliwo-benzyna-tania

Dlaczego warto skorzystać z promocji? Paliwo to jest dziś nie tylko bardzo mocno przecenione, ale ma także wiele korzyści dla naszego silnika. Jest to tym ważniejsze, że za nami trudna, długa i bardzo mroźna zima. „Dobroci” dla silnika więc nigdy dość – tym bardziej, że w promocji.

Zatankowanie tej benzyny pozwoli też zmniejszyć zużycie paliwa, więc oszczędność będzie niejako podwójna. Do tego możemy liczyć na większą moc, co pozwoli wejść w wiosnę z uśmiechem na ustach. 

Kluczowe w tym paliwie jest to, że działa ono od pierwszego tankowania. Możemy więc na własnej skórze przekonać się, czy warto czy nie. A warto na pewno, skoro paliwo jest w takiej promocji.

Shell V-Power Diesel - pistolet paliwowy
fot. Piotr Malecki / Getty Images

Jak działa?

Shell V-Power 95 pozwala chronić silnik przed powstawaniem nowych osadów i działa już od pierwszego tankowania. Wpływa też na zmniejszenie tarcia w silniku, dzięki czemu energia jest wykorzystywana efektywniej. To z kolei przekłada się na zmniejszone zużycie paliwa. 

Najważniejsze jest to, że benzyna ta niemal natychmiastowo przyniesie korzyści, a efekty zobaczysz już po kilku kilometrach. Przekonaj się sam – SPRAWDŹ PROMOCJĘ!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News