Kobieta przeleciała nad ogrodem i basenem swoim SUV-em jak torpeda. Całe szczęście, że padał deszcz

Kobieta przeleciała nad ogrodem i basenem swoim SUV-em jak torpeda. Całe szczęście, że padał deszcz

suv wypadek

Podaj dalej

Do przerażającego incydentu doszło w zeszłym tygodniu w jednej z dzielnicy Miami. SUV Toyota RAV 4 bez żadnej kontroli przelewał przez podwórko pewnej rodziny. Na całe szczęście, nikogo tam nie było. 

O krok od tragedii

suv wypadek

Według poszkodowanego ojca, jego dzieci na pewno bawiłyby się w tym czasie w basenie, gdyby nie opady deszczu. To w gruncie rzeczy mogło uratować im życie. 

Zdjęcia z kamery bezpieczeństwa pokazują, jak blisko SUV przeleciał obok dziecięcych zabawek. Co więcej, krótko przed wypadkiem przy basenie pracowało dwóch serwisantów, którzy także mogą mówić o ogromnym szczęściu. 

– Brzmiało to jak eksplozja, jedna wielka eksplozja. Serce mi zamarło, bałam się o swoje życie – mówili domownicy. 

suv wypadek

Do… siedmiu razy sztuka?

Właściciel domu, Carlos Lago, powiedział, że kobieta za kierownicą SUV-a straciła kontrolę, przebiła się przez jego ogródek i wylądowała przecznicę dalej. Nie można wykluczyć, że kobieta, która trafiła do szpitala, nie cierpiała na jakąś chorobę. 

To miejsce chyba przyciąga tego typu problemy – jeden z sąsiadów pana Lago musiał naprawiać swoje ogrodzenie już siedem razy. Dzisiejszy poszkodowany zwrócił się do władz hrabstwa o wzmocnienie barier ochronnych okalających drogę. 

suv wypadek

Można śmiało powiedzieć, że jeden taki incydent to o jeden za dużo. Wszystko wskazuje jednak na to, że w tej lokalizacji to żadna nowość. Oznacza to tylko tyle, że coś w końcu trzeba z tym zrobić.

Materiał wideo:

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News