Szofer w BMW prosił się o problemy. Przy 190 km/h wyprzedził policję, po czym wjechał w nowe Audi A8

Szofer w BMW prosił się o problemy. Przy 190 km/h wyprzedził policję, po czym wjechał w nowe Audi A8

Podaj dalej

Kamera samochodowa nieoznakowanego radiowozu uchwyciła moment prowadzący do wypadku z udziałem czarnego BMW Serii 3 Touring. Szofer wyprzedził policję przy 190 km/h, po czym wjechał wprost w Audi A8.

szofer w bmw

BMW do odcinki

Policyjny radiowóz jechał prostym odcinkiem drogi, gdy nagle wyprzedziło go czarne BMW. Kierowca niemieckiego kombi nie mógł wiedzieć, że właśnie minął policyjny radar. Na nagraniu widzimy, że prędkość BMW wyniosła okrągłe 154 km/h. 

Mimo iż manewr wyprzedzania dawno się zakończył, kierowca nie przestał przyspieszać. Ostatecznie dobił do 190 km/h, wyprzedzając kolejny samochód na drodze. 

szofer w bmw

To się musiało tak skończyć…

W tym momencie policjanci postanowili rozpocząć pościg. Na tym etapie przekroczenie prędkości przez kierowcę BMW nie było widoczne. Na nagraniu widzimy, że policjanci pytają miejscowe osoby, czy nie widzieli pędzącego samochodu. Wkrótce policja przeszukuje ulice małego miasteczka i natrafia na czarne BMW. Samochód był już rozbity po wypadku z Audi A8. 

Zdjęcia z wypadku dają się sugerować, że kierowca BMW zbyt szybko wszedł w zakręt w prawo i uderzył w bok Audi. Limuzyna jechała w przeciwnym kierunku, choć to tylko nasze domysły. W każdym razie, oba samochody poniosły spore szkody. 

szofer w bmw

W przypadku Audi widzimy rozbite przednie drzwi kierowcy i pasażera. Tylne koło po stronie kierowcy również zdaje się być uszkodzone. Jeśli chodzi o BMW, jego przód został uszkodzony – w szczególności elementy po stronie kierowcy. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News