Kevin Hart pochwalił się nowym samochodem. To cudo odebrał jako pierwszy!

Kevin Hart pochwalił się nowym samochodem. To cudo odebrał jako pierwszy!

kevin-hart-ferrari

Podaj dalej

Kevin Hart posiada imponującą kolekcję samochodów i właśnie odebrał kluczyki do swojego najnowszego pojazdu, którym jest Ferrari SF90 Spider.

Włoski egzotyk Kevina Harta

Komik i aktor może być najbardziej znany ze swojego zamiłowania do muscle carów, w tym jego Plymouth Barracudy, który został zniszczony w wypadku. Na początku tego roku kupił zmodernizowanego Chevroleta Corvette z 1959 roku. Jednak Hart jest również wielkim fanem włoskiej egzotyki, a w swojej kolekcji ma też 488 Pista.

Hart udostępnił jedno zdjęcie samochodu na swojej stronie na Instagramie, ujawniając, że świętuje premierę swojego nowego serialu Netflix „Prawdziwa historia” z pierwszym Spiderem SF90, który pojawił się w Stanach Zjednoczonych.

kevin-hart-ferrari

To Ferrari ma moc

Nadwozie hybrydowego supersamochodu zdobi błyszcząca czerń, uzupełniona czarnymi felgami. Jedynym akcentem kolorystycznym są żółte tarcze Scuderia na przednich błotnikach, żółte zaciski hamulcowe i żółte środkowe zaślepki. Przyjrzyj się uważnie, a zauważysz, że połączenie czerni i żółci przenika do wnętrza samochodu.

SF90 Spider ma ten sam układ napędowy, co model Stradale z twardym dachem. Pracuje tam V8 z podwójnym turbodoładowaniem o mocy 769 KM, które uzupełniają trzy silniki elektryczne. Daje to łączny wynik 986 KM i 900 Nm momentu obrotowego. Samochód przekazuje swoją moc na wszystkie cztery koła i ma ośmiobiegową, dwusprzęgłową skrzynię biegów. Rozpędza się do 100 km/h w 2,5 sekundy i do 200 km/h w 7 sekund.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News