Jeremy Clarkson jednym wpisem na Twitterze rozpoczął motoryzacyjną karierę tego YouTubera

Jeremy Clarkson jednym wpisem na Twitterze rozpoczął motoryzacyjną karierę tego YouTubera

Jeremy Clarkson Twitter

Podaj dalej

Jeśli oglądacie na YouTubie filmy o samochodach, z pewnością w którymś momencie natknęliście się na tego gościa. Idziemy o zakład, że nie znaliście jednak tej historii. Jeremy Clarkson jednym wpisem na Twitterze rozpoczął jego karierę. 

Tyler Hoover Jeremy Clarkson Twitter

Mowa o Tylerze Hooverze (Hoovies Garage), który zajmuje się kupowaniem najtańszego egzemplarza danego samochodu, jaki jest dostępny, po czym ładuje w niego kupę kasy. 

Nie możesz jednak stać się znany z dnia na dzień, prawda?

Tyler, jak wielu z nas, jest wielkim fanem Jeremy’ego Clarksona. Gdyby nie on, zapewne nie pisalibyśmy dziś o Hooverze, a on sam nie mógłby cieszyć się tak dużą widownią na portalu YouTube. Clarkson odegrał bowiem ważną rolę w rozpoczęciu kariery online Tylera Hoovera.

Kilka lat temu Tyler został zaproszony na emisję pierwszego odcinka The Grand Tour. Razem z dwójką kumpli byli częścią widowni. 

Jeremy Clarkson Richard Hammond James May

Na miejscu pojawili się ubrani jak Clarkson, Hammon i May z odcinka „Interceptors” w Top Gearze, wiele, wiele lat temu. Clarkson zauważył to i zapytał, czy ma w posiadaniu swojego Interceptora. 

Jeszcze tego samego dnia Tyler rozmawiał z trzema prezenterami i zapytał Clarksona, czy ten odpowie na jego wpis na Twitterze. Młody YouTuber chciał, aby Clarkson pomógł mu zostać zauważonym w Internecie. Tak się właśnie stało i reakcja była natychmiastowa. A więc – nigdy nie mów nigdy!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News