Jarosław Jakimowicz raz w miesiącu przerzuca tonę katalizatorów. Prezenter TVP Info zszokował internautów

Jarosław Jakimowicz raz w miesiącu przerzuca tonę katalizatorów. Prezenter TVP Info zszokował internautów

Podaj dalej

Aktor i prezenter TVP Info zabrał głos w sprawie zabawnej i żenującej reklamy katalizatorów. Jarosław Jakimowicz postanowił przerwać karuzelę śmiechu, która trwa już od ponad 7 lat. „Katalizator”, bo takiej ksywki dorobił się wówczas Jakimowicz, wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie z interesującym podpisem. 

Jarosław „Katalizator” Jakimowicz

katalizator-jakimowicz

Jakimowicz od czasu podjęcia nowej pracy w roli prezentera TVP Info jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Do kontaktu ze swoimi fanami używa Instagrama. Ostatnio wrzucił zdjęcie z warsztatu, gdzie podnosi… katalizator. 

Wszyscy świetnie pamiętamy reklamę katalizatorów, której twarzą w 2013 roku został Jarosław Jakimowicz. Poznańska firma trafiła w punkt, bowiem od tego czasu internauci śmieją się z prezentera TVP Info. 

Aktor swoim ostatnim wpisem postanowił przerwać tę karuzelę śmiechu. – Katalizatory, tak to są brudne śmierdzące katalizatory, które wycinane są z samochodów – napisał na swoim Instagramie Jakimowicz. 

– Tak, to ja pracownik TVP Info. Brudny, śmierdzący, który raz na miesiąc przerzuca tonę tego towaru. Raz latem, 30 stopni ciepła, raz zimą – 15 Celsjusza, a innym razem w deszcz – kontynuuje swój żart Jakimowicz. 

katalizator-jakimowicz

Czasem pan z TVP, czasami robotnik

Robię to od 10 lat i tak zarabiam uczciwe PIENIĄDZE. Czasami jestem panem z TVP, a czasami zwykłym robotnikiem. Dlatego mam tyle szacunku do ludzi pracy. Na zdjęciu uśmiecham się, ale to mega ciężka fizyczna praca po której bolą stawy, ręce, kolana, kręgosłup a zapach tego złomu i smarów długo pozostaje na ciele nawet po umyciu.

-Mógłbym tego już dawno nie robić, ale mam w tym frajdę i zżyłem się z ludźmi z którymi pracuję. Lubię fizyczną robotę a oni piszą ciągle to samo Jakimowicz KATALIZATORY Jakimowicz KATALIZATORY.

View this post on Instagram

KATALIZATORY ❤️❤️❤️❤️❤️ Tak to są brudne, śmierdzące katalizatory, które wycinane są z samochodow. Tak to ja pracownik TVP info ❤️ 🇵🇱 brudny, śmierdzący, który raz na miesiąc przerzuca tonę tego towaru. Raz latem 30 stopni ciepła, raz zimą – 15 Celsjusza a innym razem w deszcz ☔. Robię to od 10 lat i tak zarabiam uczciwie PIENIĄDZE. Czasami jestem panen z tvp a czasami zwykłym robotnikiem. Dlatego mam tyle szacunku do ludzi pracy ❤️‼️Na zdjęciu uśmiecham się, ale to mega ciężka fizyczna praca ⚒ po której bolą stawy, ręce, kolana, kręgosłup a zapach tego złomu i smarów długo pozostaje na ciele nawet po umyciu. . . Mógłbym tego już dawno nie robić, ale mam w tym frajdę i zżyłem się z ludźmi z którymi pracuję. 😃 Lubię fizyczną robotę 💪 a oni 😜 piszą ciągle to samo Jakimowicz KATALIZATORY Jakimowicz KATALIZATORY 😜😜 😜 😜 😜 😜 nie piszcie, że ja reklamuje skup bo ja fizycznie zajmuje się kupowaniem, wyceną jeżdżąc po pobliskich szrotach i złomowiskach PISZCIE, ŻE ROBOL JESTEM ‼️😃🇵🇱. #jakimowicz #katalizator #katalizatory #tvpinfo

A post shared by Jarosław Jakimowicz (@jaroslaw.jakimowicz) on

Ciekawie robi się jednak dopiero pod koniec wypowiedzi. Jakimowicz dodał: 

Nie piszcie, że ja reklamuje skup, bo ja fizycznie zajmuje się kupowaniem, wyceną, jeżdżąc po polskich szrotach i złomowiskach. Piszcie, że robol jestem!

Faktycznie trzeba docenić tutaj dystans, jaki zaprezentował do siebie Jakimowicz, ale z drugiej strony… Czy w rzeczywistości nie wyśmiewa on tutaj ludzi pracujących fizycznie, a nie strojących miny przed kamerą w TVP Info?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News