Dresik motocyklista spowodował potężnego dzwona. Trafił na najmilszych ludzi na świecie, ale miał to gdzieś

Dresik motocyklista spowodował potężnego dzwona. Trafił na najmilszych ludzi na świecie, ale miał to gdzieś

Podaj dalej

Bezmyślna jazda, wyprzedzanie na skrzyżowaniu i znaczne przekraczanie prędkości musiało skończyć się dzwonem. Ten dresik na motocyklu wpadł z ogromnym impetem na skręcającego w lewo kierowcę minivana, jednak nie to w tym wszystkim było najbardziej szokujące. 

Pamiętacie film, który odbił się szerokim echem w internecie kilka lat temu? Widzieliśmy na nim motocyklistę lekkomyślnie uciekającego przed policją. Cóż, temat wrócił jak bumerang, a my mamy dla was kilka soczystych plotek. 

Co on sobie myślał?!

Oryginalne wideo sprzed paru lat zostało nagrane z kasku motocyklisty, który zdawał się jechać Kawasaki Ninja ZX-6R. Film pokazuje go, lekkomyślnie zygzakując w dużym ruchu, jadąc na jednym kole. Ogólnie rzecz biorąc – zachowywał się jak ostatni dzban. 

Wszystko wskazuje jednak na to, że jechał jak szaleniec, ponieważ gdy odwrócił głowę, zobaczył za sobą policyjny radiowóz migający światłami. Motocyklista zamiast się zatrzymać, pokazał policjantowi środkowy palec i odjeżdża. 

dresik-motocyklista

Po tym zdarzeniu motocyklista przeciska się przez ruch uliczny przez kolejne sześć minut, zanim z dużym impetem wpada w samochód skręcający w lewo. Incydent jest oczywiście winą motocyklisty, ale do dziś nie wiedzieliśmy, co stało się później. 

Żenujące zachowanie motocyklisty

Okazuje się, że motocyklista prowadzi też kanał na YouTube i kilka lat później zdecydował się umieścić filmik pokazujący ekskluzywne nagranie tego, co wydarzyło się po wypadku.

Gdy dresik pozbierał się już z ulicy, błagał kierowcę samochodu, aby ten nie dzwonił na policję. Poszkodowany nie dość, że martwił się o zdrowie motocyklisty, to chciał jeszcze załatwić wszystko tak, jak należy. Pamiętajmy też, że motocyklista w trakcie wypadku uciekał przed policją. Wydaje się być zupełnym ignorantem. Zobaczcie sami:

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News