Dramatyczne nagranie! Kierowca ciężarówki wparował na skrzyżowanie i wywrócił się wprost na policyjny radiowóz

Dramatyczne nagranie! Kierowca ciężarówki wparował na skrzyżowanie i wywrócił się wprost na policyjny radiowóz

Podaj dalej

Nagranie z wideorejestratora uchwyciło moment dramatycznego wypadku, w którym ciężarówka przewróciła się na skrzyżowaniu wprost na policyjny radiowóz. Funkcjonariusz został uwięziony wewnątrz samochodu, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjant może mówić o ogromnym szczęściu. Wypadek skończył się dla niego tylko na odrapaniach.

kierowca ciężarówki wywrotka radiowóz

Ogromne szczęście funkcjonariusza

Wypadek miał miejsce w Stanach Zjednoczonych w stanie Georgia. Materiał filmowy z wideorejestratora pokazuje ciężarówkę skręcającą w prawo na skrzyżowaniu. Nie wiedzieć dlaczego ciężarówka przewróciła się na bok i zmiażdżyła policyjny radiowóz. Policjant został uwięziony wewnątrz samochodu. Wydaje się, że kierowca mógł wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle i w ostatniej chwili próbował ratować się przed nadjeżdżającym vanem.

Stacja Fox 5 donosi, że straż pożarna musiała interweniować, aby wydostać policjanta z samochodu. Gdy to się udało, został on przetransportowany do pobliskiego szpitala z obrażeniami, które nie zagrażały jego życiu. 

kierowca ciężarówki wypadek radiowóz

Radiowóz do kasacji

Zdjęcia ze sceny wypadku pokazują, że kabina ciężarówki uderzyła w przód radiowozu. Naczepa uderzyła z kolei w kolejny samochód stojący na światłach. Ten kierowca miał jednak więcej szczęścia, bowiem nie został on przez nią przygnieciony. 

Jednostka ruchu drogowego zbada wypadek. Na ten moment nie wiadomo, czy kierowca ciężarówki ucierpiał w wyniku wypadku. 

Dlaczego jednak ciężarówka się przewróciła? Być może jej kierowca wykonał gwałtowny manewr, aby uniknąć zderzenia z białą furgonetką przecinającą skrzyżowanie. Wydaje się jednak, że nawet gwałtowny manewr nie powinien doprowadzić do tak dramatycznej wywrotki.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News