Dopiero co odzyskał skradziony samochód, a potem stało się to. To nie był jego szczęśliwy dzień

Dopiero co odzyskał skradziony samochód, a potem stało się to. To nie był jego szczęśliwy dzień

Podaj dalej

Ten kierowca trafił z nieba do piekła. Najpierw odzyskał swój samochód, który kilka dni wcześniej został skradziony, a następnie zdarzyło się to… Koniec końców to nie był jego szczęśliwy dzień, jednak facet do samego końca się nie poddawał. 

Zidentyfikować samochód

skradziony-samochód-szczęśliwy-dzień

Na portalu Reddit pojawił się film z wideorejestratora pokazujący nagranie z kolizji na trzypasmowej drodze w Stanach Zjednoczonych. Na filmie widzimy białego SUV-a jadącego skrajnym prawym pasem, a także nagrywającego, jadącego lewym pasem. 

W pewnym momencie kierowca białego SUV-a postanowił zmienić pas, jednak nagrywający nie spodziewał się, że przejedzie on przez całą szerokość drogi, uderzając w jego vana. 

Zdarzenie nie zrobiło jednak na winnym kolizji żadnego wrażenia. Wydaje się, że nawet nie wcisnął on hamulca. Pojechał dalej, jakby nic się zupełnie nie stało. 

Pomogli internauci

Na szczęście z pomocą przyszedł Internet, a użytkownicy forum bardzo szybko zidentyfikowali kierowcę białego SUV-a. Mamy nadzieję, że oprócz odszkodowania i naprawy vana, kierowca odpowie także za ucieczkę z miejsca zdarzenia.

 

Good ol’ Hit and Run. I just got this van back from having been stolen too. from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News