Dacia jeszcze nigdy nie była TAK TANIA! Ceny za Dustera i Sandero są wręcz śmiesznie niskie

Styczeń to zawsze gorący okres związany z wyprzedażami aut z rocznika 2020. Dacia również przygotowała ciekawe promocje dla swoich klientów, a Duster i Sandero jeszcze nigdy nie były tak tanie! Kwoty, za jakie możemy kupić SUV-a czy nowego hatchbacka są wręcz śmiesznie niskie. 

dacia-sandero-logan-2020
Podaj dalej

Dacia – więcej za mniej 

Dacia

Slogan reklamowy Dacii ma faktyczne przełożenie na to, co dzieje się w nowym Sandero. Samochody tego producenta jeszcze nigdy nie były tak dobrze wyposażone, o czym pisaliśmy w poniższym artykule. 

Wyprzedaże aut z rocznika 2020 to jeden z ulubionych momentów Polaków na zakup nowego samochodu. Dacia o tym wie i przygotowała interesujące oferty. Za nowe Sandero przyjdzie nam zapłacić zaledwie… 494 zł. I to bez wpłaty własnej. 

Dziś nikt już nie kupuje samochodów za gotówkę, bo najzwyczajniej w świecie to się po prostu nie opłaca. Dlatego też Dacia swoje promocje skierowała głównie na formy finansowania. 

Na wszystkie modele – Sandero, Logan, Duster, Dokker, czy Lodgy, możemy od nowego roku wziąć niskooprocentowany leasing, a także roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC, OC, NW, assistance) w cenie 1,9% wartości samochodu. 

dacia-duster-lpg-spalanie

Dacia Smart Start

Oferta finansowania Dacii dotyczy samochodów osobowych Dacia, a nominalne oprocentowanie wynosi od 3,99%. Jeśli nie chcesz na początek dużego wkładu finansowego, możesz zdecydować się na wpłatę własną 0%, a pod koniec spłacania kredytu/leasingu zdecydować się na wykup, wymianę lub rozłożenie ostatniej raty na miesięczne płatności. 

Jak dowiadujemy się na stronie Dacii, najniższa rata miesięczna dla modelu Dacia Sandero to 494 zł. To mniej więcej tyle, ile palacz wydaje miesięcznie na papierosy. Może więc w ramach noworocznych postanowień warto rozważyć rzucenie śmierdzących fajek i zakup nowej Dacii?

Wyprzedaż rocznika 2020

dacia-wyprzedza

Z uwagi na pandemię koronawirusa, sprzedaż nowych samochodów w dużej mierze przeniosła się do internetu. Również na stronie Dacii możemy przejrzeć samochody dostępne od ręki w wyprzedaży rocznika 2020. 

Tutaj ceny rozpoczynają się już od 39 700 zł (Logan), czy 40 900 zł (Sandero). Musicie przyznać, że ciężko o lepszą ofertę. Może więc zamiast 10-letniego Audi w Dieslu, warto choć rozważyć przesiadkę do nowej Dacii? Sprawdź oferty Dacii TUTAJ.

Przeczytaj również