Cwaniak w BMW M5 przegrał życie w kilka minut. Jego 600 KM na nic się zdało, pokonał go poczciwy Diesel

Cwaniak w BMW M5 przegrał życie w kilka minut. Jego 600 KM na nic się zdało, pokonał go poczciwy Diesel

grubas-bmw-przegral-zycia

Podaj dalej

Ucieczka przed policją nigdy nie jest dobrym pomysłem. Tym bardziej, jeśli siedzisz za kierownicą BMW M5 i pociskasz je z prędkością grubo ponad 200 km/h. Ten grubas jednak nic sobie z tego nie robił. Okazało się jednak, że lista jego wykroczeń jest dużo dłuższa… 

600-konne BMW M5 kontra policyjny Diesel

grubas-bmw-przegral-zycia

Nietypowy pościg miał miejsce w Szwecji, a uciekający kierowca korzystał z BMW M5. Facet w swoim szczytowym momencie rozwijał prędkości 243 km/h. Facet wyprzedzał gdzie popadło, ale w końcu wpadł w ręce policji. 

Aresztowany kierowca potrzebował tylko miesiąca, aby znów wpaść w ręce policji. 40-latek następnym razem uciekał jednak za kierownicą kradzionej Alfy Romeo.

Poniższa akcja rozpoczęła się, gdy policyjny radiowóz stał na poboczu drogi i prowadził rutynową kontrolę. Wtedy obok niego śmignęło BMW M5 z bardzo dużą prędkością. Policjanci od razu rzucili się do pościgu, jednak kierowca nie był chętny do zatrzymania się. 

BMW M5 o mocy 600 KM jedzie przez miasto, osiągając prędkości ponad 200 km/h. Z opisu filmu wynika, że policja korzystała z BMW 535d, ale mimo to całkiem nieźle radziła sobie ze sportowym sedanem. Najwyższa prędkość wyniosła 243 km/h! W końcu policja zatrzymała M5 na żwirowej drodze. 

grubas-bmw-przegral-zycia

Miał za uszami dużo więcej

Okazało się, że kierowcą jest 40-letni mężczyzna, który wcześniej był już skazany za niebezpieczną jazdę. Do incydentu doszło w maju, a już kilka tygodni później facet szalał w BMW M5. Z kolei w połowie lipca mężczyzna uciekał przed policją w kradzionej Alfie Romeo… 

Mężczyzna został oskarżony o agresywną jazdę, kradzież, ucieczkę, jazdę pod wpływem alkoholu, rażące zaniedbania w ruchu drogowym i drobne przestępstwa związane z narkotykami. Facet przyznał się do wszystkich zarzutów, a nam wydaje się, że prędko z więzienia nie wyjdzie.

Ten Volkswagen demoluje przeciwników tajną bronią. Zasłona dymna „1.9 TDI Diesel” spisuje się lepiej, niż myślisz

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News