Cristiano Ronaldo dostał pierwszy mandat w Manchesterze. Nie zauważył, czy nie chciał zauważyć?

Cristiano Ronaldo dostał pierwszy mandat w Manchesterze. Nie zauważył, czy nie chciał zauważyć?

cristiano-ronaldo-suv-mandat

Podaj dalej

Każdy z nas był kiedyś w tej sytuacji. Szukacie miejsca parkingowego, ale w końcu zostawiacie samochód w losowym miejscu, bo kończy się wam czas. Prawdopodobnie coś takiego przydarzyło się Cristiano Ronaldo, który zatrzymał swojego Range Rovera w pobliżu restauracji i dostał za to mandat. 

Mandat za złe parkowanie

cristiano-ronaldo-suv-mandat

Cristiano Ronaldo i pozostali koledzy z Manchesteru United wyszli na lunch, tak jak często robią to pracujący ze sobą ludzie. CR7 udokumentował nawet wycieczkę zdjęciem udostępnionym na swoim koncie na Instagramie i napisał, że wszyscy „świetnie się bawili”. 

Jednakże, podczas gdy piłkarz i reszta drużyny jedli lunch w luksusowej restauracji, policjant umieszczali mandaty za szybami samochodów zaparkowanych wzdłuż ulicy. 

Cristiano Ronaldo przyjechał swoim Range Roverem i miał nawet na sobie garnitur. Wychodząc z restauracji Portugalczyk zauważył, że jego SUV dostał mandat za parkowanie. I nie był on jedyny. Kolejny piłkarz, Brazylijczyk – Fred Bentley, który zaparkował tuż przed Ronaldo, również złamał zasady dotyczące parkowania. 

cristiano-ronaldo-suv-mandat

Luksusowy SUV

Portugalczyk przyjechał na kolację swoim najlepszym SUV-em, jeśli chodzi o luksus. Jego Range Rover to Sport SVR, którego kupił w 2016 roku. Pod jego maską pracuje 5-litrowy silnik V8 współpracujący z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów ZF. Silnik generuje moc 544 KM i moment obrotowy 618 Nm. 

Dzięki tym wartościom Crisitiano z pewnością czuje się wystarczająco komfortowo, biorąc pod uwagę jego miłość do potężnych pojazdów. Range przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,7 sekundy i osiąga maksymalną prędkość 261 km/h. 

Wszyscy wiemy, że zarówno Freda, jak i Cristiano Ronaldo stać na opłacenie swoich mandatów parkingowych. Portugalczyk zapewne zapłacił kilka minut wcześniej tysiące funtów więcej za lunch w luksusowej restauracji. Mimo to, dobrze byłoby, gdyby następnym razem znalazł odpowiednie miejsce do parkowania. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News