Chcesz by twój Diesel lub benzyniak prowadził się bardziej „sportowo”? To prostsze niż myślisz!

Chcesz by twój Diesel lub benzyniak prowadził się bardziej „sportowo”? To prostsze niż myślisz!

Podaj dalej

Każdy z nas chciałby mieć w garażu sportowy samochód, prawda? Dla większości drogie Porsche czy Ferrari pozostaje jednak w sferze marzeń. Są jednak pewne sposoby, aby uczynić nasz zwykły samochód na codzień nieco bardziej sportowym! Kluczem, aby twój Diesel lub benzyniak prowadził się bardziej sportowo, są… opony. Teraz możesz kupić je taniej, niż wcześniej. SPRAWDŹ TUTAJ! 

Sportowe opony w promocji – sprawdź!

Michelin Pilot Sport

Opony to jedyna powierzchnia styku samochodu z nawierzchnią, więc nie wolno o nich zapominać. Chcesz, aby twój Diesel lub benzyniak miały nieco bardziej sportowy charakter? Zacznij od opon! Obecnie możesz kupić sportowe opony taniej niż kiedykolwiek wcześniej – sprawdź tutaj!

Niedawno na swoją Skodę Octavię założyłem opony Michelin Pilot Sport 4 i… jestem pod ogromnym wrażeniem. Samochód zmienił się nie do poznania i wcale nie trzeba było kosztownych wymian zawieszenia, czy innych układów. Wystarczyło założyć sportowe opony, aby samochód nabrał pazura.

Michelin Pilot Sport Cup 2 R

Opony ze sportu

Co ciekawe, nie musisz się martwić o przebieg. Twój diesel lub benzyniak kręcą dużo kilometrów? Nic nie szkodzi, nowoczesne opony Michelin zapewniają naprawdę długie przebiegi, a to wszystko dzięki współpracy z takimi seriami motorsportowymi jak FIA WEC, 24H Le Mans, czy Rajd Dakar.

Michelin Motorsport

O tym, jak „poważną” oponą jest Pilot Sport 4 niech świadczy fakt, że wielu producentów, takich jak BMW, Porsche, Mercedes czy nawet Ferrari, decyduje się na założenie jej na pierwszy montaż swoich samochodów. 

Opony te zapewnią nie tylko więcej frajdy, ale przede wszystkim zwiększą bezpieczeństwo twoich podróży. Twój diesel czy benzyniak z takimi oponami otrzyma lepszą reaktywność, precyzję i panowanie nad pojazdem, nawet przy dużych prędkościach. 

Dowiedz się więcej o unikalnej technologii zastosowanej przez Michelin – TUTAJ! 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News