BMW żartuje z kierowców, którzy nie korzystają z kierunkowskazów. Hmm...

BMW żartuje z kierowców, którzy nie korzystają z kierunkowskazów. Hmm...

BMW logo

Podaj dalej

Motoryzacyjny krajobraz jest bardzo rozległy, dlatego też w świecie kierowców utarło się kilka stereotypów. Jednym z nich jest fakt, że kierowcy BMW nie korzystają z kierunkowskazów. Amerykański profil marki na Twitterze postanowił zagrać tą kartą, dostarczając ważne ogłoszenie w sprawie bezpieczeństwa. 

No i to jest poczucie humoru!

Carlex-Design-BMW-X6-M-5

Niemiecki producent samochodów, który nie pierwszy raz błysnął poczuciem humoru, postanowił przypomnieć kierowcom aby używali kierunkowskazów. Choć nie jest to oczywiście kontrowersyjne stwierdzenie, niektóre z osób sugerują, że dla kierowców BMW taka rada może być bardzo przydatna. 

Poczuciem humoru popisali się również kierowcy i fani BMW. Post na tę chwilę ma ponad 14 000 like’ów i mnóstwo udostępnień. A ludzie w komentarzach mają naprawdę niezły ubaw. 

Użytkownicy odpowiadali: – nie potrzebujemy kierunkowskazów, jeździmy BMW.

Inni pisali: – … nie powiedział nigdy żaden kierowca BMW

Czy: – Wow, BMW ma zamontowane kierunkowskazy. Czy to opcja fabryczna?

Jak go użyć? 🙂

To nie pierwszy raz, kiedy niemiecka marka popisuje się poczuciem humoru. Marka słynie z żartobliwego przekomarzania się z konkurencyjnym Audi, z którym w przeszłości wymieniała ostre uwagi w mediach społecznościowych, czy na billboardach. 

Jesteśmy ciekawi, jakimi tweetami mogłyby popisać się inne marki, gdyby miały takie samo poczucie humoru jak BMW. 

Tymczasem dla pozostałych kierowców, zainteresowanych tym tweetem. Kierunkowskaz obsługujemy dźwignią po lewej stronie kierownicy! 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News