BMW X6 M polskiego tunera ma kilka akcentów z Lamborghini. Wygląda świetnie [ZDJĘCIA]

BMW X6 M polskiego tunera ma kilka akcentów z Lamborghini. Wygląda świetnie [ZDJĘCIA]

Carlex-Design-BMW-X6-M-5

Podaj dalej

Tuning i modyfikacja pojazdu takiego jak BMW X6 M Competition to nie łatwe zadanie. Można albo coś bardzo popsuć, albo stworzyć fantastyczny projekt. Tym razem mamy do czynienia z drugą sytuacją. 

BMW po tuningu Carlex

Carlex-Design-BMW-X6-M-5

Firmy tuningowe często idą o krok (lub kilka) za daleko. Wystarczy spojrzeć na ostatnie projekty Mansory… Projekt firmy Carlex Design wydaje się być idealnie wyważony. Tunerzy są znani z unowocześniania i przeprojektowywania wnętrz samochodów premium. 

Dokładnie tam znajdziemy różnice względem oryginalnego BMW. Fotele, tunel skrzyni biegów, konsolę środkową, dźwignię zmiany biegów, kierownicę i większość deski rozdzielczej zdobi jasnopomarańczowa skóra, która według Carlex jest tego samego koloru, co Lamborghini oferuje swoim klientom. Jasna skóra jest stonowana kilkoma niebieskimi akcentami i lamówką, w szczególności na siedzeniach. 

Tuner przyciął również różne akcenty wewnętrzne z miękkiej w dotyku Alcantary, w tym słupki i podsufitkę, co dodatkowo zwiększa luksusowy charakter tego super SUV-a. W połączeniu ze standardowymi akcentami z włókna węglowego X6 M, aluminiowymi częściami i czarną plastikową rozdzielnicą, dzieło Carlex z pewnością się wyróżnia.

Carlex-Design-BMW-X6-M-5

Wyważony projekt

Dokonano również wielu przeróbek zewnętrznych. Najbardziej oczywistym jest montaż charakterystycznego bodykitu. Dodaje wiele nowych części z włókna węglowego, w tym wokół wlotów powietrza, grilla i tylnego pasa. 

Carlex zainstalował również nowy splitter, boczne progi i tylny spoiler. Zastosowano również różne pomarańczowe akcenty, w tym tylny dyfuzor, spojler, osłony i przedni splitter. Wszystkie ładnie kontrastują z ciemnoniebieskim nadwoziem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News