Wypadek roku! Dwóch pajaców w identycznych Lamborghini spotkało się w złym miejscu i czasie

Wypadek roku! Dwóch pajaców w identycznych Lamborghini spotkało się w złym miejscu i czasie

Podaj dalej

Dwa niemal identyczne Lamborghini Aventadory S zderzyły się ze sobą na pustym parkingu. Incydent miał miejsce w niedzielę 7 czerwca w Singapurze. Według świadków dwa Aventadory S jeździły ze sobą po ulicy, gdy jeden z nich zahamował przed skrzyżowaniem. Drugi się zagapił, a efekty widzimy poniżej. 

Tego dało się uniknąć…

Wypadek Lamborghini

Właściciele dwóch samochodów w obawie przed samochodowymi paparazzo zdjęli tablice rejestracyjne. Na grupie na Facebooku SG Road Vigilante użytkownicy szybko zidentyfikowali jednak samochody. Po incydencie w Internecie pojawiło się m. in. nagranie jednego z nich pędzącego przez rondo niecałe 2 tygodnie wcześniej. 

Obydwa Aventadory pomalowane są w ten sam odcień żółtego. Mają również bliźniacze czarne felgi, podobne listwy progowe, tylne dyfuzory i takie same tylne skrzydła. 

Lamborghini nie wróciły o własnych siłach

Wszystko wskazuje na to, że na miejsce wypadku przybyła policja, a obydwa samochody musiały zostać odholowane. Wystarczyło jednak czasu, aby w sieci pojawiło się dużo zdjęć i filmów zrobionych przez przechodniów. 

Na fotografiach widzimy, że tylny zderzak, dyfuzor i jeden z paneli zostały uszkodzone. W drugim Aventadorze zniszczeniom uległy przedni zderzak i spliter. Wygląda również na to, że w samochodzie z przodu doszło do niewielkiego pożaru. Dwóch mężczyzn korzystało z gaśnicy, chcąc uniknąć jeszcze większej katastrofy. 

Werdykt

Jazda super mocnymi samochodami nie jest dla każdego. W tym przypadku jednak nie zawiniły brak umiejętności, czy brawura, a zwykłe gapiostwo. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News