120 zł w prezencie na tankowanie benzyny lub Diesla. Jak je dostać? To bardzo proste!

120 zł w prezencie na tankowanie benzyny lub Diesla. Jak je dostać? To bardzo proste!

Podaj dalej

Początek roku 2021 przyniósł kolejny wzrost cen na stacjach benzynowych. Diesel, benzyna, czy LPG w ostatnich dniach przestały jednak drożeć. Ta tendencja nie utrzyma się jednak długo. Wkrótce tankowanie znów stanie się dużo droższe. Można jednak temu zapobiegać, korzystając z różnych ciekawych ofert przygotowanych przez firmy. Poniżej przedstawiamy wam jedną z nich. 

120 zł na Diesel i benzynę – SPRAWDŹ JAK JE DOSTAĆ!

diesel benzyna tankowanie

Ropa naftowa na początku lutego znów podrożała o kolejne 5 dolarów za baryłkę. Jej cena osiągnęła rekordowe wartości w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Diesel i benzyna już wkrótce przekroczą „magiczną” granicę 5 złotych. 

Jak odebrać 120 zł na tankowanie? SPRAWDŹ TUTAJ! 

Benzyna i Diesel już w tym tygodniu podrożeją o kolejne 10 groszy, dlatego dodatkowe 120 zł do wydania na stacji benzynowej może być niezłym zastrzykiem. Nawet przy droższym paliwie pozwoli nam to zatankować ponad 20 litrów paliwa do baku naszego samochodu. 

A co z LPG?

stacja paliw lpg

W nieco lepszym świetle kształtują się prognozy dla kierowców jeżdżących na LPG. Autogaz wciąż utrzymuje się na poziomie 2,20 – 2,30 zł. Nawet, jeśli podrożałby o kolejnych 10 groszy, jeżdżenie samochodem z LPG wciąż będzie opłacalne. 

Zdecydowana większość kierowców w Polsce korzysta jednak z benzyny lub Diesla. Co zrobić, aby odebrać 120 zł na tankowanie? SPRAWDŹ! Co ważne, kierowcy będą mogli wykorzystać kartę przedpłaconą również na tankowanie LPG. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News