Inżynierowie Tesli Cybertruck popełnili poważny błąd przy obliczeniach? Klienci mogą mieć problemy

Inżynierowie Tesli Cybertruck popełnili poważny błąd przy obliczeniach? Klienci mogą mieć problemy

Tesla-Cybertruck-electric-pickup-lights-on

Podaj dalej

Prezentując model Cybertruck amerykański producent Tesla zapowiedział rewolucję w spokojnym świecie pick-upów. Może okazać się jednak, że wejście na rynek furgonetki Elona Muska okaże się wielką klapą. 

Kalifornijska marka obiecuje swoim przyszłym klientom absolutnie wszystko. Cybertruck będzie miał większą siłę uciągu niż Ford F-150 i lepsze przyspieszenie niż Porsche 911. Wszystko wydaje się iść we właściwym kierunku. Jest jednak drobny szkopuł, na który nie zwrócili uwagi inżynierowie Cybertrucka. 

Swoim odkryciem w internecie podzielił się użytkownik pod pseudonimem Tesla Raj. W swoim filmie na YouTubie użytkownik korzysta z aplikacji do wirtualnej rzeczywistości by z bliska przyjrzeć się Tesli Cybertruck w prawdziwym rozmiarze. 

Elon Musk wywołał ogromne zamieszanie parkując swoją Teslę Cybertruck pod restauracją

Tesla Raj wsadził furgonetkę do garażu i zauważył, że zrobiło się w nim wyjątkowo ciasno. Nie bez powodu zdecydowana większość garaży w Stanach Zjednoczonych ma wymiary 6×6 metrów. Niektóre mogą osiągnąć 7,3×7,3 metra, jednak są dużo rzadsze. 

Głównym problemem związanym z Cybertruckiem jest jego długość. Wszystkie modele Tesli z łatwością mieściły się w garażach ze względu na ich rozsądny wymiar. Cybertruck wchodzi jednak na nowy poziom dzięki długości 5,88 metra. 

Jeśli wjedziemy Cybertruckiem do garażu, który w USA zazwyczaj ma 6 metrów długości, zostanie nam wolnych… 12 centrymetrów. To wartość, która jest zdecydowanie za niska, by przechowywać w garażu… cóż, to co zazwyczaj przechowujemy w garażu! Wielu przyszłych właścicieli Cybertrucka będzie musiało wyczyścić swoje garaże… 

Zobacz jak Elon Musk rozbija Teslą Cybertruck słupek parkingowy. Chyba nawet tego nie odnotował

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News