Hungarian Baja: W drodze po puchar świata

Hungarian Baja: W drodze po puchar świata

3 interakcje
Hungarian Baja: W drodze po puchar świata

Podaj dalej

Kolejnym przystankiem Pucharu Świata w Rajdach Terenowych jest rajd Hungarian Baja. Podczas węgierskiej imprezy będziemy obserwować następny epizod walki o tytuł, z której na ten moment zwycięsko wychodzą Kuba Przygoński i Tom Colsoul.

To właśnie Polak ze swoim belgijskim pilotem z numerem 1. otwiera listę zgłoszeń do Hungarian Baja. Reprezentanci Orlen Team / X-raid wspierani przez Platinum Expert trasę przemierzać będą oczywiście w MINI. Przypomnijmy, po siedmiu rundach prowadzenie Przygońskiego w pucharze świata wynosi już 52 punkty. Wymarzony sukces jest więc coraz bliżej.

No właśnie, najbliżej polsko-belgijskiej załogi w klasyfikacji punktowej są Władimir Wasiliew i Konstantin Żilcow. Reprezentanci Rosji na Węgrzech pojawią się z Toyotą Hilux Overdrive, z kolei trójkę na drzwi swojego Forda Raptora RS CC nalepią doskonale znani polskim kibicom Martin Prokop i Jan Tomanek. Patrząc na poprzednie imprezy możemy podejrzewać, że to właśnie między tymi trzema duetami rozstrzygną się losy zwycięstwa.

Z całą pewnością o niespodziankę postarają się pozostali zawodnicy. Dalej na liście mamy m.in. Miroslava Zapletala, Xeviego Ponsa, czy też kolegę Przygońskiego z X-raidu, Joana Romę. Z całą pewnością na Hungarian Baja emocji nie zabraknie. Czy wspierana przez Platinum Expert załoga Przygoński/Colsoul i tym razem wyjdzie z batalii zwycięsko?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News