Hamilton pewny przyszłości Schumachera

Hamilton pewny przyszłości Schumachera

20 interakcji
hamilton lewis

Podaj dalej

Lewis Hamilton uważa, że ​​Mick Schumacher dotrze w nadchodzących latach na sam szczyt Formuły 1.

Schumacher w 2018 roku po absolutnej dominacji w drugiej połowie sezonu wygrał Mistrzostwa Europy Formuły 3. Teraz syn siedmiokrotnego mistrza F1 Michaela, powoli przymierza się do najważniejszej serii wyścigowej na świecie. Schumacher nie jest obecnie związany z żadną ekipą , ale szef zespołu Ferrari Maurizio Arrivabene powiedział ostatnio, że drzwi Scuderii są dla niego zawsze otwarte.

Lewis Hamilton, Mercedes: Mick ma ogromny talent, tak jak jego ojciec. Podobnie jest w przypadku Keke i Nico Rosberga, a gdyby Fernando miał dzieci, to jestem pewny, że mielibyśmy kolejnego Alonso! Nawet jeżeli ja będę miał dziecko, które chce się ścigać i nie będzie wystarczająco dobre, to może dostać się do F1 ze względu na nazwisko. On wykonuje jednak naprawdę dobrą robotę, to świetny dzieciak, w ubiegłym roku był częścią naszego zespołu podczas kilku weekendów. Uważam, że to może być świetne dla tego sportu.

Świetna postawa 19-latka w ostatnim czasie wzbudziła spore poruszenie w padoku Formuły 1 i łączono jego osobę z juniorskim programem Red Bulla, lecz wszystko wskazuje na to, że kierowca dołączy za rok do F2 bez wsparcia jakiegokolwiek koncernu.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News