Ford Fiesta R5 załogi Kołtun/Pleskot odnaleziony! Sukces akcji poszukiwawczej

Przed momentem dotarły do nas bardzo dobre wiadomości. Znaleziono Forda Fiestę R5 należącą do zespołu C-Rally, która została skradziona w nocy spod jednego z hoteli po zakończeniu Rajdu Świdnickiego-Krause.

Ford Fiesta R5 załogi Kołtun/Pleskot odnaleziony! Sukces akcji poszukiwawczej
Podaj dalej

Dzisiejszego poranka jako pierwsi podaliśmy wam informację o kradzieży Forda Fiesty R5 załogi Kołtun/Pleskot. Samochód został skradziony około północy spod jednego z hoteli razem z przyczepą. Nasze posty na Facebooku uruchomiły akcję poszukiwawczą, która zakończyła się sukcesem po telefonie rajdowego kibica.

Ireneusz Pleskot:Samochód się znalazł. Dostaliśmy anonimowy telefon i po nitce do kłębka, znalazło się. Około godziny 14.00 dostałem informację od kibica o imieniu Marcin. Zeznał, że kiedy jechał pociągiem do pracy około godziny 4.15 słyszał gdzieś przy stacji odpalony samochód rajdowy. Było słychać, że ktoś gazuje, nieumiejętnie próbując ruszyć, a później samochód został schowany do jakiegoś garażu. Wysłaliśmy tam naszego człowieka, okazało się, że przed garażami stoi Opel Vectra C, o którym już wcześniej była mowa. W środku był nasz samochód, teren jest zabezpieczony przez policję.

O kradzieży Fiesty R5, ubezpieczeniach rajdowych i kretynach w internecie

Fiesta R5 odnalazła się w okolicach miejscowości Boguszów-Gorce.

News jest aktualizowany…

Przeczytaj również