F1: Będą transmisje z zimowych testów!

Szykuje się prawdziwa niespodzianka dla wszystkich kibiców F1. Matt Roberts, który w Formule 1 odpowiada za marketing potwierdził, że zimowe testy będą transmitowane w sezonie 2019 przez F1 TV.

F1: Będą transmisje z zimowych testów!
Podaj dalej

Roberts przyznał na przykładzie Sky, że nawet jeśli telewizja pokazywała zimowe sesje, to oglądalność i tak była bardzo słaba. Ostatnio testy pokazywane były w 2013 roku. Od tamtej pory fani musieli zadowolić się szczątkowymi, często sprzecznymi informacjami, które ślamazarnie spływały do mediów.

Dyrektor marketingu F1 nie chciał jednak zdradzić, jaki charakter będą mieć transmisje z Catalunya Circuit. Nie wiemy zatem, czy kibice otrzymają dostęp do pełnej relacji wydarzeń z toru, czy też co jakiś czas będziemy mieć do czynienia z wejściami na żywo i etapowym omówieniem sytuacji na obiekcie w Barcelonie.

Zapewne jest to doskonała informacja dla wszystkich kibiców Roberta Kubicy. Wracający do Formuły 1 polski kierowca z pewnością przyciągnie wielu swoich fanów przed ekrany telewizorów. Testy w Barcelonie odbędą się w dwóch turach: 18-21 lutego oraz 26 lutego – 1 marca.

Przeczytaj również