Elon Musk: "Będziemy produkować podwodne samochody" - czyli zabawna interpretacja fanów

Elon Musk: "Będziemy produkować podwodne samochody" - czyli zabawna interpretacja fanów

Podaj dalej

Na Instagramowym fanpage’u hypercarslands pojawił się ciekawy render prezentujący najnowszą Teslę Cybertruck. Tym razem dziecko Elona Muska przybiera postać łódki, której pasażer oddaje się przyjemności łowienia ryb. 

To zabawna interpretacja tego, co w przyszłości mógłby robić elektryczny pickup Tesli. Nie jest to tak odległa wizja, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. 

Elon Musk, dyrektor generalny Tesli wielokrotnie powtarzał, że projekt Cybertrucka był inspirowany amfibią Lotus Esprit S1. Tak, tak – to dokładnie ten sam model, który wystąpił w filmie o przygodach Jamesa Bonda pt. „The Sty Who Loved Me”. W 2013 roku Musk kupił nawet jeden z tych pojazdów. 

– Będziemy produkować podwodne samochody – powiedział Musk w wywiadzie dla The Independent w 2014 roku. – Będzie mógł zmienić się z łodzi podwodnej w samochód, który jeździ po plaży. Może zbudujemy dwa, albo trzy takie pojazdy, ale nie więcej. 

Przekształcenie ogromnej (i prawdopodobnie bardzo ciężkiej) Tesli Cybertruck w pływającą platformę do łowienia ryb byłoby dużym wyzwaniem. 

I nawet jeśli panowie z Tesli nigdy ostatecznie nie zabiorą się za realizację tego projektu, kreatywni ludzie w Internecie są doskonałymi majsterkowiczami. Jak choćby ten gość, który wydrukował swój własny egzemplarz Tesli Cybertruck w technologii 3D.

Wydrukował swój własny model Tesli Cybertruck w technologii 3D

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News