Decydujące rozstrzygnięcia u sąsiadów

Decydujące rozstrzygnięcia u sąsiadów

Podaj dalej

Nadchodzący weekend rajdowy to nie tylko zmagania na Rallylegend w San Marino. Podczas kiedy trasę w efektownym stylu pokonywać będą historyczne potwory i ich legendarni szoferzy, w Niemczech oraz Słowacji rozegrane zostanę ostatnie rundy krajowego czempionatu.

43. Rally Kosice

Polskim kibicom bliżej będzie bez wątpienia do Słowacji. Tam w 43. Rally Kosice wystartuje duet Grzegorz Grzyb i Jakub Wróbel. Reprezentanci Rufa Sport w Skodzie Fabii R5 zmierzą się tym razem z 27 rywalami, na czele z Pavlem Valouskiem Jr. oraz Martinem Kocim. Zmagania zostały zaplanowane na najbliższą sobotę i niedzielę – na zawodników czeka 12 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 139 km. Polska załoga stawała już w tym sezonie pięciokrotnie na podium, wygrywając majowy Rallye Tatry.

54. ADAC 3-Stadte-Rallye

Niezwykle ciekawie zapowiada się weekend w Niemczech. Tam w dniach 20-21 października rozegrany zostanie 54. ADAC 3-Stadte-Rallye. Na starcie zobaczymy aż 146 samochodów. Listę zgłoszeń otwiera trójka, która między sobą rozstrzygnie kwestie tytułu mistrzowskiego – Fabian Kreim, Dominik Dinkel i Rene Mandel. Między ich walkę bez wątpienia wbiją się pozostali zawodnicy – z #4 startuje Marijan Griebel, z #5 Sepp Wiegand.

Tagi: Mistrzostwa Niemiec Mistrzostwa Słowacji Grzyb

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News