Kuba Przygoński: - Nie mogłem złapać rytmu

Kuba Przygoński: - Nie mogłem złapać rytmu

Podaj dalej

Kuba Przygoński przyznał, że po dniu przerwy nie mógł złapać właściwego rytmu jazdy i utknął na jednej z wydm, ale wynik na mecie jest bardzo satysfakcjonujący.

Dzisiaj mieliśmy do przejechania bardzo długi odcinek, który mierzył 450 kilometrów. Na początku padał deszcz i jechaliśmy po trudnych wydmach. Było też mnóstwo camel grassu i samochód cały czas podskakiwał. Było trochę zamieszania i ciężko było złapać dobry rytm. Przetrwaliśmy jednak tę część odcinka – mówił Przygoński w rozmowie z nami.

Później pojawiły się kamienie i głazy. Musieliśmy uważać, by nie uszkodzić opony. Końcówka była bardzo szybko. Ogólnie to był dobry oes. Nie mogłem jednak złapać rytmu, by jechać szybko. W jednym miejscu zawisnęliśmy też na szczycie wydmy. Timo musiał wyjść i udało się wyjechać. Straciliśmy kilka minut, ale nie za dużo – dodał.

To etap maratoński. Jedziemy na biwak, gdzie nie ma naszego serwisu, zapasowych części i mechaników. Najważniejsze, by auto było sprawne. Na razie wygląda na to, że wszystko jest w porządku. Razem z Timo sprawdzimy podstawowe podzespoły, by upewnić się i będzie dobrze – zakończył.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News