Dakar 2021 - Polacy o krok od dobrych wyników

Dakar 2021 - Polacy o krok od dobrych wyników

Podaj dalej

Jeden etap pozostał do zakończenia Rajdu Dakar i 200 kilometrów odcinka specjalnego dzieli polskich zawodników od bardzo dobrych wyników.

O krok od wywalczenia podium jest Aron Domżała i Maciej Marton, którzy dziś na odcinku wywalczyli szóste miejsce w klasie T4. Czwarte miejsce, pierwsze wśród debiutantów zajmują Michał Goczał i Szymon Gospodarczyk, którzy dziś byli na dziewiątym miejscu. Biało-czerwoną stawkę uzupełniają Marek Goczał i Rafał Marton. Duet dziś był jedenasty i przed finałem rywalizacji sklasyfikowany jest na ósmej pozycji, trzeciej wśród debiutantów. Do Khalifa Al-Attiyah tracą 55 sekund.

W samochodowej stawce Kuba Przygoński pilotowany przez Timo Gottschalka dziś był jedenasty i utrzymuje czwarte miejsce. Kamil Wiśniewski wśród zawodników na quadach wykorzystał błędy i problemy rywali, co pozwoliło mu awansować za podium.

W motocyklowej stawce honoru Polaków broni Konrad Dąbrowski, który dziś był trzydziesty i awansował na 29 pozycję w klasyfikacji generalnej. Wśród nowicjuszy znajduje się na ósmym miejscu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News