Dacia Duster Elf Cup: Zacięta rywalizacja w generalce

Dacia Duster Elf Cup: Zacięta rywalizacja w generalce

2 interakcje
Dacia Duster Elf Cup: Zacięta rywalizacja w generalce

Podaj dalej

Tegoroczny cykl Dacia Duster Elf Cup wkracza w swoją decydującą fazę, a w najbliższy weekend kierowcy wystartują w półmetku sezonu 2018 – 38. Rajdzie Polskie Safari w Przasnyszu.

Do trzeciej rundy w najlepszych humorach przystąpią Krzysztof Wicentowicz i Bartłomiej Boba, którzy po zwycięstwie w Rajdzie Safari – Drawsko Pomorskie odrobili znaczną część strat do liderów cyklu, Konrada Sznajdera i Tomasza Mroczka.

Po dwóch imprezach z cyklu Dacia Duster Elf Cup dwie najszybsze załogi dzielą tylko 3 punkty różnicy, co zwiastuje niezwykle emocjonującą walkę już w ten weekend w Prasznyszu.

Ciekawie wygląda także sytuacja w dalszej części tabeli – na 3. miejscu z 28-punktowym dorobkiem sklasyfikowano Mariusza Pietrzyckiego i Kamila Nowaka. Tylko o 5 oczek mniej zgromadzili Wojciech Furman i Michał Augustyniak.

Czołową piątkę z 22 punktami na koncie zamykają na półmetku sezonu Magdalena Zając i Kazimierz „Bocian” Ruszel. Magdalena nie jest jedyną kobietą ścigającą się w tegorocznym serialu Dacia Duster Cup.

Patrycja Brochocka pilotowana przez Romana Kicińskiego na chwilę obecną zgromadziła o 10 punktów mniej od swojej koleżanki i zajmuje 7. miejsce w generalce. Dwie panie rozdziela załoga Jan Kozioł i Piotr Greguła.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News