Gość w dom, Bóg w dom

Gość w dom, Bóg w dom

Podaj dalej

Już jutro 63. edycja kultowego Rajdu Wisły! W przeddzień rozpoczęcia rywalizacji sędziowie przedstawili ostateczny kształt listy startowej. Jako pierwsi na odcinkach specjalnych pojawią się goście, następnie będziemy podziwiać zawodników RSMŚl, a na końcu na trasę wyjadą załogi HRSMP.

Kontrowersje związane z listą startową pojawiły się w momencie, w którym niższe numery startowe otrzymali kierowcy rywalizujący w cyklu Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, a kibice, jak i sami zawodnicy, zastanawiali się kto jako pierwszy pojawi się na beskidzkich oesach.

Podczas dzisiejszego posiedzenia ZSS ustalono ostateczny kształt listy startowej, a jako pierwsza na odcinki specjalne wyjedzie załoga Tomasz Kuciński/Adam Mendoń za kierownicą Mitsubishi Lancera EVO X w klasie Gość 4WD.

Drudzy na trasie pojawią się Marek Dudziński i Daniel Dymurski (Subaru Impreza #202), trzeci Wiesław Ingram i Magdalena Lukas (Subaru Impreza #203) oraz Maciej Lubiak i Grzegorz Dachowski, zastępujący w ten weekend Macieja Wisławskiego (Subaru Impreza #204).

Następnie na trasie pojawią się Tomasz Gryc, Jacek Jurecki, Przemysław Lizończyk i Tomasz Mąsior.

Pierwszym zawodnikiem Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, który pojawi się na trasie 63. Rajdu Wisły, będzie Piotr Baran pilotowany przez Michała Pacieja. Drudzy na trasie pojawią się Tomasz Zbroja i Piotr Kokoszka, a pierwszą trójkę w tej klasyfikacji zamknie Szymon Żarłok i Krzysztof Pietruszka-Bizuga.

Tagi: Rajd Wisły, lista startowa, RSMŚl

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News