Audi R8 Cup: Dzień dominacji Cominiego. Szcześniak i Rogalski na równo

Audi R8 Cup: Dzień dominacji Cominiego. Szcześniak i Rogalski na równo

Audi R8 Cup: Dzień dominacji Cominiego. Szcześniak i Rogalski na równo

Podaj dalej

Stefano Comini wygrał również drugą sesję treningową serii Audi Sport Seyffarth R8 LMS Cup na torze Misano. Szwajcar kończy dzień w zdecydowanie najlepszym nastroju. Wieczorem dobrze poradzili sobie również Polacy.

Podobnie jak w południe, również podczas drugiej sesji treningowej pucharu Audi we Włoszech najlepszy czas należał do Szwajcara Stefano Cominiego. Drugą pozycję zajął bym razem Tim Reiter, zaś na trzecim stopniu podium podobnie jak w FP1 znalazł się Leonard Hoogenboom.

Drugi trening był opóźniony, gdyż tor musiał przejść lekką kosmetykę. Takim oto sposobem zajęcia na torze zakończyły się dziś grubo po godzinie 20.00. Podobne czasy w FP2 wykręcili Polacy. Piątą pozycję zajął Robin Rogalski, zaś szósty był Jędrzej Szcześniak z zespołu Daftracing. On jednak skupia się już głównie na jutrzejszych kwalifikacjach.

Jędrzej Szcześniak: Jesteśmy zadowoleni z tego dnia. Piątek to oczywiście treningi, a więc sporo testowaliśmy i sprawdzaliśmy. Oba treningi przejechaliśmy na tych samych, używanych oponach, więc było sporo walki z przyczepnością. Nastroje są jednak pozytywne, była spora powtarzalność w przejazdach i już nie możemy się doczekać wyjazdu na jutrzejsze kwalifikacje na nowych oponach. Chcemy zaatakować miejsca na podium, więc trzymajcie kciuki!

Zawodnicy Audi Sport Seyffarth R8 LMS Cup wyjadą jutro na tor o godzinie 9:05, kiedy to rozpocznie się sesja kwalifikacyjna do pierwszego wyścigu weekend. Ten wystartuje o 15:15.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News