7-latek zabity w Rybniku. W samochodzie wszyscy pijani

7-latek zabity w Rybniku. W samochodzie wszyscy pijani

Podaj dalej

W niedzielę, 4 sierpnia w Rybniku Kamieniu doszło do tragedii. Rozpędzony samochód wjechał w rodzinę, która wybrała się z dziećmi na spacer. W wyniku wypadku zginął 7-letni chłopiec. Nie wiadomo, kto prowadził, ale wszyscy w aucie byli pijani

Ze wstępnych ustaleń rybnickich policjantów wynika, że rodzice spacerowali z dwójką dzieci, kiedy w ich 7-letniego syna uderzył osobowy opel. Chłopiec zginął na miejscu. Pojazdem podróżowało 4 dorosłych oraz kilkuletnie dziecko.

Piłkarze zatrzymali pijanego kierowcę koło Pleszewa. Coś tu jednak nie gra…

Przed przyjazdem mundurowych, dwie osoby wraz z dzieckiem oddaliły się z miejsca zdarzenia. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Chwilę później stróże prawa odnaleźli kobietę wraz z 8-letnim chłopcem oraz mężczyznę.

Dwaj mężczyźni i dwie kobiety w wieku od 30 do 38 lat podróżujący oplem zostali zatrzymani. Po badaniu alkomatem okazało się, że wszyscy byli pijani. Jedna z kobiet miała w organizmie blisko 4,5 promila alkoholu.

Dodatkowo zatrzymanym pobrano krew do badań. Rybniccy policjanci pod nadzorem prokuratury wykonali oględziny miejsca oraz zabezpieczyli samochód, który brał udział w zdarzeniu. Przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku będą wyjaśniane przez rybnickich śledczych.

 

źródło: nowiny.pl

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News