28-letnia instagramerka gnała Mercedesem 230 km/godz. Przewoziła 3-letnie dziecko w źle zamocowanym foteliku

28-letnia instagramerka gnała Mercedesem 230 km/godz. Przewoziła 3-letnie dziecko w źle zamocowanym foteliku

insta-mercedes-mum

Podaj dalej

Margarita Tomovska znana szerzej jako „Mercedes Mum” to internetowa skandalistka, której specjalnością jest eksponowanie się w przepychu na Instagramie. O ile pozwoli na to prawo, najbliższe insta story (z już nowego konta) wrzuci z więziennej celi.

Kobieta została aresztowana w Australii i skazana na 18 miesięcy więzienia za szereg wykroczeń, których dopuściła się jadąc 612-konnym Mercedesem-AMG E 63 S. 28-latka zmusiła policję z Sydney do 10-minutowego pościgu przy prędkości 230 km/godz. Co jeszcze bardziej przerażające, na tylnym fotelu przewoziła swoją 3-letnią córeczkę w źle zamocowanym foteliku.

Instagramerka, która niedawno zorganizowała internetową zrzutkę na kwotę 100 tys. australijskich dolarów „bo nie może znaleźć pracy”, złożyła apelację od wyroku, licząc na przedłużenie wolności w oczekiwaniu na jej rozstrzygnięcia. Sąd uznał jednak, że nie zwolni Tomovskiej nawet za kaucją. O wyjście na wolność będzie mogła ubiegać się najwcześniej za 9 miesięcy, o ile będzie się dobrze sprawować. Dla „Mercedes Mum” może być to jednak sporym wyzwaniem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News