18-latek pożyczył auto od swoich rodziców. Brawurową podróż zakończył na drzewie

18-latek pożyczył auto od swoich rodziców. Brawurową podróż zakończył na drzewie

Podaj dalej

Jeśli pożyczacie samochód swoim pociechom, które dopiero co zdały egzamin na prawo jazdy, cóż… Warto rozważyć wdrożenie planu B.

W piątek na drodze wojewódzkiej 923 w okolicach Jawora 18-letni kierowca totalnie zmasakrował Hyundaia swoich rodziców. Według wstępnych ustaleń policji wynika, że świeżo upieczonego kierowcę zgubiła, a jakże, brawura.

To niestety bardzo częsty przypadek. Wszak wszystkim nam w wieku 18 lat wydawało się, że możemy za kierownicą robić cuda. Przypadki takie jak ten pokazują jednak, że praw fizyki nie da się oszukać, a drzewa nie są z gumy.

Szczęście w nieszczęściu – 18-latek wyszedł z samochodu o własnych siłach. Został jednak przewieziony do szpitala na rutynowe badania kontrolne, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na stronie OSP Jawor czytamy:

Aktualnie zastęp 449-21 działa na wypadku drogowym na DW323 zaraz za Jaworem w kierunku Legnicy. Droga aktualnie zablokowana.
W pojeździe, znajdował się tylko kierowca, który opuścił pojazd o własnych siłach przed przybyciem służb ratowniczych. Został przetransportowany przez ZRM do szpitala.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News