Znamy listę zgłoszeń na Barum! Kajto z #1

Znamy listę zgłoszeń na Barum! Kajto z #1

Podaj dalej

Już w dniach 25-27 sierpnia odbędzie się 47. Rajd Barum – 6. runda Rajdowych Mistrzostw Europy i 6. runda Rajdowych Mistrzostw Czech. Z numerem 1. do rywalizacji przystąpi lider klasyfikacji punktowej ERC Kajetan Kajetanowicz.

Oprócz wspomnianego już dwukrotnego mistrza Europy o zwycięstwo na czeskiej ziemi powalczą też na pewno Jan Kopecky, Aleksiej Łukjaniuk i Bryan Bouffier. Wydaje się, że to właśnie ta czwórka będzie rozdawać karty na 15 oesach wokół miejscowości Zlin.

O dalsze pozycje w pierwszej dziesiątce bili będą się tacy zawodnicy, jak Bruno Magalhaes, Marijan Griebel, Vaclaw Pech, Roman Kresta, Pavel Valousek, Jan Cerny, Nikolay Gryazin, Antonin Tlustak, Jaromir Tarabus, czy też cała rzesza polskich zawodników, jak Grzegorz Grzyb, Łukasz Habaj, czy Jarosław Szeja.

Niesamowita walka zapowiada się również w klasie ERC 3. Tam oprócz takich nazwisk, jak m.in. Chris Ingram, Jari Huttunen, czy Filip Mares, na starcie pojawią się Aleksander Zawada, Dariusz Poloński oraz Jerzy Tomaszczyk, dla którego będzie to debiut w Rajdowych Mistrzostwach Europy. Popularny śląski zawodnik bronić będzie barw zespołu Castrol Ford Team Turkiye.  Zobaczymy również kolejnego, debiutującego w ERC Polaka – Arkadiusza Lechoszesta.

Cała lista zgłoszeń -> tutaj <-

Tagi: ERC Barum

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News