Znamy listę zgłoszeń do Rajdu Dolnośląskiego. Z jedynką Grzegorz Grzyb

Znamy listę zgłoszeń do Rajdu Dolnośląskiego. Z jedynką Grzegorz Grzyb

Podaj dalej

Organizator Rajdu Dolnośląskiego opublikował listę zgłoszeń do drugiej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na jej szczycie niespodziewanie widzimy Grzegorza Grzyba!

Z numerem jeden listę zgłoszeń otwierają Grzegorz Grzyb i Robert Hundla w Skodzie Fabii R5. Tuż za nimi z dwójką widzimy Mikołaja Marczyka z Szymonem Gospodarczykiem w kolejnej Fabii, zaś trójka przypadła Zbigniewowi Gabrysiowi i Arturowi Natkańcowi w Fordzie Fiesta R5. To naturalnie nie koniec załóg w samochodach R5, bowiem dalej mamy Tomasza Kasperczyka z Damianem Sytym, Jakuba Brzezińskiego z Kamilem Kozdroniem, Jarosława Kołtuna z Ireneuszem Pleskotem, Łukasza Byśkiniewicza z Maciejem Wisławskim oraz Dariusza Polońskiego z Łukaszem Sitkiem.

W Open N ponownie zobaczymy Filipa Nivette i Kamila Hellera. Oni znów wystartują za sterami Forda Fiesty Proto. Jeśli chodzi o rywali w ich klasie, to wydaje się, że powinniśmy wymienić głównie Marcina Słobodziana z Grzegorzem Dachowskim oraz Łukasza i Tomasza Kotarbów.

Jeśli chodzi o ośkę, to szykuje nam się kolejny kapitalny pojedynek pomiędzy Kacprem Wróblewskim i Jackiem Jureckim. Wszyscy pamiętamy co działo się na Rajdzie Świdnickim Krause. Czy tym razem będzie podobnie? Chyba wszyscy byśmy sobie tego życzyli. W imprezie nie zabraknie też Sławomira Strychalskiego w Nissanie 350Z, czy też Janka Chmielewskiego w jego przepięknym Citroenie C2 S1600, ale warto zwrócić też uwagę na to, że ze wsparciem zespołu GO+Cars Atlas Ward występował będzie już Tomasz Zbroja, jeden z bohaterów rajdu z bazą w Świdnicy.

Całą listę zgłoszeń znajdziecie tutaj: LISTA ZGŁOSZEŃ 

Zdjęcia: Łukasz Kos

Tagi: RSMP, Mistrzostwa Polski, Rajd Dolnośląski

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News