Zestaw, który przypomni ci, że krótkofalówki to świetna sprawa 

Zestaw, który przypomni ci, że krótkofalówki to świetna sprawa 

Zestaw, który przypomni ci, że krótkofalówki to świetna sprawa 

Podaj dalej

W dobie smartfonów większość z nas zapomniała o tak archaicznym gadżecie, jak krótkofalówki. Tymczasem są sytuacje, kiedy sprawdzają się one dużo lepiej od miniaturowych komputerów, które przywykliśmy nosić w kieszeniach. 

Krótkofalówki nie są w żaden sposób uzależnione od operatorów sieci komórkowych, dzięki czemu sprawdzą się tam, gdzie zasięg w telefonach się poddaje. Zestaw krótkofalówek to idealny gadżet na różnego rodzaju wypady na łono natury. Sprawdzą się zarówno podczas pieszych wędrówek, jak i w trakcie podróży samochodem. Przy okazji warto mieć na uwadze, że poza Unią Europejską klasyczne połączenia telefoniczne mogą się drastycznie odbić na zawartości naszego portfela. Z zestawem krótkofalówek ten problem nam nie grozi. 

Dla ciebie i dla ekipy

Motorola T82 EXTREME to zestaw wysokiej klasy. Krótkofalówki wyposażone są w podwójne zasilanie – baterie alkaliczne i akumulatory, więc nie ma obawy, że wzorem współczesnych telefonów, rozładują się po dłuższej rozłące ze źródłem zasilania. A kiedy trzeba je naładować, zrobimy to wygodnie poprzez USB.  

Zestaw wyposażony jest w funkcję łatwego parowania połączeń grupowych i sprawdza się na dystansie nawet 10 km. Krótkofalówki posiadają 16 kanałów i 121 kodów prywatności. Dodatkowo, są odporne na niekorzystne warunki pogodowe i posiadają przydatny gadżet na wyposażeniu, jakim jest latarka.  

Ponadto na ściance bocznej krótkofalówek znajduje się przycisk alarmowy. Po naciśnięciu go i przytrzymaniu przez 3 sekundy, rozlega się głośny alarm i uruchomione zostaje nadawanie w trybie głośnomówiącym (iVOX). W ten sposób można łatwo poprosić innych członków grupy o pomoc. 

Krótkofalówki Motorola można kupić TUTAJ

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News