Zasnął w samochodzie na przejeździe kolejowym. Miał ogromne szczęście

1,7 promila alkoholu w organizmie miał kierowca, który zasnął w samochodzie na przejeździe kolejowym w miejscowości Stara Wieś (woj. lubelskie).

Zasnął w samochodzie na przejeździe kolejowym. Miał ogromne szczęście
Podaj dalej

Wyjątkową nieodpowiedzialnością wykazał się 41-letni kierowca audi. W nocy z piątku na sobotę mężczyzna nie tylko wsiadł za kierownicę po spożyciu alkoholu, ale także zaparkował swoje audi na torach kolejowych. Miał jednak dużo szczęścia. Nadjeżdżająca lokomotywa była tylko testowana i poruszała się z prędkością zaledwie 20 km na godzinę, więc maszynista zdołał wyhamować tuż przed pojazdem.

Była to jazda testowaW miejscowości Stara Wieś niedaleko Puław maszynista zobaczył stojący na jego torze samochód marki Audi. Zdołał zatrzymać lokomotywę, do zderzenia nie doszło poinformowała w poniedziałek policja.

Maszynista zastał w samochodzie pijanego mężczyznę z którym nie mógł się porozumieć. Po przyjeździe policji i przebadaniu kierowcy alkomatem okazało się, że 41-letni kierowca ma 1,7 promila alkoholu w organizmie.

https://wrc.net.pl/kierowca-starego-forda-zostal-trollem-roku-przesiadl-sie-na-miejsce-pasazera-i-wymyslil-piekna-bajke-dla-policjantow

41-latek trafił do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu został przesłuchany. Zatrzymano mu prawo jazdy. Kiedy dojdzie do siebie będzie odpowiadał za prowadzenie samochodu po pijanemu.

źródło/fot: brd24.pl

Przeczytaj również