Zapomnij o plączącym się kablu. Słuchawki Xiaomi idealne na każdą okazję

Zapomnij o plączącym się kablu. Słuchawki Xiaomi idealne na każdą okazję

xiaomi

Podaj dalej

Problemem każdego sprzętu elektronicznego są irytujące, plączące się niemal bez powodu kable. Pół biedy, kiedy mowa o sprzęcie stacjonarnym, gdzie plątanina kabli bezinwazyjnie spoczywa na podłodze. Gorzej, gdy mowa o sprzęcie mobilnym. Tego problemu na szczęście nie mają słuchawki douszne na bluetooth 

O zaletach bezprzewodowych słuchawek można się rozpisywać długo, ale po co, skoro są one widoczne na pierwszy rzut oka? Słuchawki bez kabla sprawdzą się tam, gdzie najczęściej ich używamy, czyli poza domem. Niezależnie czy wybierzemy się na podróż rowerem, czy na jogging do parku, słuchawki pozwolą na komfortowe słuchanie muzyki bez obawy, że wypadną nam z uszu poprzez pociągnięcie kabla. 

Wygoda i wysoka jakość

Muzyka to oczywiście nie wszystko, ponieważ zestaw ten sprawdzi się także podczas rozmów telefonicznych. Gdy ktoś do ciebie dzwoni, wystarczy, że wyciągniesz jedną ze słuchawek, aby błyskawicznie przełączyć się w jednosłuchawkowy tryb rozmów.  

Firma Xiaomi dała się poznać jako producent solidnych smartfonów, które zbierają pozytywne opinie wśród użytkowników. Nie inaczej jest ze słuchawkami Airdots Pro 2, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania i eleganckim wyglądem. Słuchawki zapewniają dobrą jakość dźwięku i redukują zewnętrzne szumy.  

Niewątpliwą zaletą tego zestawu jest także wytrzymałość baterii, która pozwala na 10 godzin ciągłego odtwarzania. A kiedy bateria wreszcie się rozładuje, wystarczy godzina, aby naładować ją do pełna i znów cieszyć się muzyką.  

Słuchawki Xiaomi można kupić TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News