Zakończenie sezonu w Poznaniu

Zakończenie sezonu w Poznaniu

Podaj dalej

Już w najbliższy weekend na Torze Poznań odbędzie się Finał Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W klasyfikacji Hour Race przed ogromną szansą na sięgnięcie po mistrzowski tytuł staną Mariusz Miękoś i Mariusz Urbański reprezentujący barwy zespołu GT3 Poland.

Zawodnik Fastline Racing zasiądzie po raz kolejny za kierownicą pięknego Lamborghini Huracana LP 620-2 Super Trofeo, którego kibice mogą znać z monomarkowego cyklu Lamborghini Super Trofeo Europe, gdzie na co dzień ściga się rzeszowski team GT3 Poland.

Mariusz Miękoś oprócz wyścigu Hour Race zasiądzie także za kierownicą Porsche 911 GT3 Cup, którym zebrani na Torze Poznań kibice będą mieli okazję sprawdzić się na najnowocześniejszym symulatorze.

Ponadto, wszyscy kibice są zaproszeni do specjalnie przygotowanej strefy Fastline Racing/GT3 Poland, która będzie otwarta dla gości od godziny 10:00 w sobotę do godziny 14:30 w niedzielę.

Na miejscu będziemy mogli poznać dalsze szczegóły nowego projektu o nazwie Fastline Racing Experience, którego pierwsza edycja będzie miała miejsce na węgierskim torze Panonia Ring.

Tagi: Tor Poznań, Fastline Racing, GT3 Poland, WSMP

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News