YouTuber kupił Forda F-350 z limitowanej serii za prawie 400 tys. zł tylko po to, by odesłać go na tamten świat

YouTuber kupił Forda F-350 z limitowanej serii za prawie 400 tys. zł tylko po to, by odesłać go na tamten świat

Podaj dalej

Kolejny chromowany, podniesiony pickup z ogromnym silnikiem Diesla nie jest tym, czego potrzebuje dzisiejszy świat. Znani YouTuberzy postanowili więc kupić tego Forda F-350 i odesłać go na tamten świat. 

Goście prowadzący kanał Whistlin ’Diesel niedawno kupili Forda F-350 Limited 2017 z hydraulicznym zestawiem podnoszącym, masywnymi kołami i wyjątkowo delikatnym wnętrzem. Zakupy kosztowały około 100 000 dolarów (398 tys. zł). 

Załoga natychmiast zabrała się za swojego nowego błyszczącego Forda, którego umieścili w zamrożonym polu. Szybko dowiedzieli się, że drogie ulepszenia nie sprawiły, że pickup stał się nieśmiertelny. 

F-350 wspina się co prawda po kilku zamarzniętych wzgórzach i dobrze radzi sobie na zaśnieżonych polach. W końcu próbuje pokonać zamarznięty staw. Pickup całkowicie ugrzązł, a błoto przyczyniło się do połamania wału napędowego. YouTuberzy przeszli następnie do zbadania uszkodzeń. 

Poza wałem napędowym uszkodzone są też elementy podwozia, a przedni zderzak nie wygląda tak samo, jak przedtem. Facet stara się go naprawić, ale bezskutecznie. Zamiast płakać z powodu zniszczeń, panowie świetnie się bawią. To jedna z korzyści wydawania słodkich pieniędzy z YouTube’a na samochody tylko po to, żeby robić filmy. 

Kilka tygodni temu na kanale pojawił się materiał z zakupu ich Forda F-350. Pickup został zbudowany na podstawie body kitu firmy AnyLevel, która produkuje zestawy pneumatycznego zawieszenia do modeli F-250, F-250 i F-450. 

Według nich pickup może zostać podniesiony o ponad 30 centymetrów z przodu i odrobinę więcej z tyłu. Panowie z kanału Whistlin Diesel kupili F-350 z już zainstalowanym zestawem, co wyjaśnia wysoką cenę pickupa. Sam kit kosztuje około 20 000 dolarów.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News