Yaris WRC nagra, jak robisz mu zdjęcie

Yaris WRC nagra, jak robisz mu zdjęcie

Podaj dalej

Toyota Gazoo Racing wspólnie ze swoim technologicznym partnerem firmą Microsoft przygotowała dla fanów coś całkowicie nowego i wyjątkowego na zbliżający się wielkimi krokami Rajd Finlandii. EchoCam, bo o tym mowa ma zbliżyć kibiców jeszcze bardziej do Rajdowych Mistrzostw Świata.

EchoCam to całkowicie nowa usługa, która łączy zdjęcia Yarisa WRC wykonane przez kibiców z materiałem wideo kręconym z wnętrza samochodu za pośrednictwem Microsoft Azure. Każdy z samochodów Toyoty będzie wyposażony w specjalne kamery na pokładzie, które będą nagrywać zachowanie kibiców przy trasie odcinków specjalnych.

Co więcej, już na odcinkach specjalnych kibice będą mieli okazję do wejścia na specjalnie do tego przeznaczoną aplikację i automatyczne wrzucanie swoich zdjęć prosto na stronę EchoCam.

W drugą stronę dostaniemy wygenerowany przez EchoCam, nagrany ze środka Yarisa WRC film oparty na kodach czasowych. Kamera będzie nagrywała dokładnie w tym samym momencie, kiedy kibic będzie robił zdjęcie. EchoCam to część współpracy pomiędzy Toyota Gazoo Racing i Microsoft Co. Ltd., która zakłada innowacyjne formy doświadczania rajdów dla fanów.

Tagi: WRC Toyota Yaris Microsoft

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News